نمایش خبر

​جلسه شورای برنامه ریزی و هماهنگی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس برگزار شد

​جلسه شورای برنامه ریزی و هماهنگی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس برگزار شد
جلسه شورای برنامه ریزی و هماهنگی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس به ریاست دکتر کوشکی و با حضور معاونان وی و روسای ادارات برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون،کارورفاه اجتماعی استان فارس دکتر کوشکی در این نشست گفت: تفاهمنامه ها و قرارداد های منعقده با دستگاههای مختلف بایستی به دقت دنبال شده و در مواردی که نتیجه قابل قبولی بدست نیامده است آسیب شناسی شود.

 مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس تبادل سند تعهدات مراکز آموزش فنی و حرفه ای را باعث شفاف شدن عملکرد ها و شاخص گذاری فعالیت های آنان دانسته و گفت: تمامی معاونت ها و ادارات داخلی بایستی انتظارات خود از مراکز را بر اساس شاخص های دقیق در این سند قید نموده و در طول سال به دقت رصد نمایند.

وی در ادامه سخنانی را در خصوص توجه ویژه به بحث صرفه جویی و ارائه راهکار های درآمد زایی عنوان نمود.

سپس و بر اساس دستور کار جلسه مهدی افخم، رییس اداره آموزش و پژوهش اداره کل به بیان گزارشی در خصوص اقدامات آموزشی صورت پذیرفته در دوران شیوع ویروس کرونا پرداخت.

 وی بیان داشت: در این ایام بیش از 400 نفر دوره ثبت نام در خصوص حضور در دوره های بازآموزی مربیان با هدف ارتقاء علمی در 67 حرفه صورت پذیرفته است.  مهندس افخم گفت: تولید بیش از 7 هزار کلیپ کوتاه محتوای آموزشی الکترونیکی در قالب 260 حلقه لوح فشرده توسط مربیان استان از دیگر اقدامات آموزشی انجام شده در این ایام بود.

وی همچنین بیان داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون تدوین 40 استاندارد آموزشی در دست اقدام است که تا کنون 14 استاندارد جهت بررسی به سازمان ارسال شده است و این در حالی است که تعهد سالانه تولید استاندارد آموزشی برای استان فارس 5 استاندارد می باشد.

وی همچنین از برگزاری بیش از 200 دوره آموزش مجازی از زمان شیوع بیماری کووید 19 در سطح استان فارس خبر داد. مهناز قدرت پور، مشاور امور بانوان و خانواده آموزش فنی و حرفه ای فارس نیز در ادامه به تشریح دستور العمل حجاب و عفاف ارسالی از سوی سازمان پرداخت.

در پایان مهدی دهقانی، رییس اداره امور عمومی و پشتیبانی اداره کل توضیحاتی را در خصوص بیمه تکمیلی پرسنل بیان کرده و راهکارهایی را در جهت بهبود خدمت رسانی تشریح نمود.

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید