نمایش خبر

برگزاری نشست بررسی پرداخت تسهیلات حمایتی کرونا در محل اتاق اصناف شهرستان لامرد .

برگزاری نشست بررسی پرداخت تسهیلات حمایتی کرونا در محل اتاق اصناف شهرستان لامرد .

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لامرد ، در این نشست که با حضور ابوالفضل سجادی سرپرست اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لامرد و خانم رضوی رییس اتاق اصناف شهرستان لامرد در محل اتاق اصناف این شهرستان برگزار گردید و بر تدوین و ارایه هر چه سریعتر و بهتره بسته های حمایتی دولت  در جهت پرداخت تسهیلات بانکی تاکید شد .

 حضور ابوالفضل سجادی سرپرست اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لامرد اظهار نمود: یکی از سیاستهای وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی , حفظ اشتغال بنگاه ها و صیانت از نیروی کار می باشد .

سجادی گفت ؛13 رسته شغلی شناسایی شده که بیشتر بدلیل شیوع ویروس کرونا متحمل آسیب در ایام شده اند ، برای ارایه تسهیلات به  20  بانک و موسسه معرفی شده اند  . این تسهیلات مشمولب نگاههایی می شود که سال گذشته تا کنون فعال و نیروی خود را تعدیل نکرده باشند . و کارگران شاغل در ان کارگاه از بیمه بیکاری مربوط به دوره کرونا استفاده نکرده باشد و میزان تسهیلات واحدهایی که به اجبار تعطیل شده اند و به ازای هر نفر   میلیون تومان و کسب و کارهایی که فعال و تعطیل نبوده اند 12میلیون تومان به نسبت فرد بیمه شده تعلق میگیرد . و در دریافت ا ین تسهیلات اولویت با انهایی است که کد بیمه و پروانه کسب داشته باشند .

سجادی درادامه بیان داشت ؛ نرخ سود بانکی 12درصد و 3ماه مدت تنفس و مدت بازپرداخت 2ساله می باشد .

 
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۳۴
روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لامرد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید