نمایش خبر

مرحله دوم مواسات در شهرستان قیروکارزین اجرا گردید

مرحله دوم مواسات در شهرستان قیروکارزین اجرا گردید

با حضور حجه السلام اکبری امام جمعه، علی محمد کریمی فرماندار، حسین لطفی رئیس دادگستری و تنی چند از مسئولین اداری شهرستان قیروکارزین مرحله دوم طرح مواسات در این شهرستان اجرا گردید.

عبداله سلیمی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قیروکارزین گفت: در مرحله دوم که جامعه هدف آن کارگران فصلی و کارگران کم بضاعت شهرداری های پنج شهرشهرستان قیروکارزین بودند تعداد هفتصد بسته حمایتی به ارزش تقریبی 1400000000ریال بین این قشر زحمتکش توزیع گردید.

 سلیمی ضمن بیان این موضوع که در اجرای این طرح بسیج کارگری سپاه قیروکارزین نقش بسیار پر رنگی را ایفاء نموده گفت: با شروع ویروس کرونا در این شهرستان کارگران فصلی و ساختمانی اولین گروهی بودند که بیشترین آسیب را متحمل گردیدند لیکن با همت خیرین خداجوی شهرستان در همان ابتدای شیوع ویروس این عزیزان مورد حمایت نقدی و غیر نقدی قرار گرفتند تا سفره آنان خالی نماند.

 سلیمی گفت: علاوه بر کارگران فصلی تعدادی از کارگران کم بضاعت شهرداری ها نیز مورد حمایت قرار گرفتند که باعث افزایش رضایمتندی این عزیزان و ارائه خدمات بیشتر آنان به شهروندان گردید.

 وی گفت: طرح مواسات همچنان ادامه دارد و در صدد هسیم به یاری خداوند بزرگ از شرکت های بزرگ فعال در شهرستان درخواست نمائیم علاوه بر پرداخت حقوق و مطالبات به موقع کارگران خود از طریق بسته های حمایتی نیز موجبات رفاه کارگران خود را فراهم نمایند.

 در پایان مراسم سلیمی از تمامی خیرین و دست اندر کاران این برنامه به ویژه امام جمعه و فرماندار شهرستان تقدیر و تشکر نمود.  

۳ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۵۴
روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان قیروکارزین |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید