نمایش خبر

برگزاری جلسه اتاق فکر آسیب های اجتماعی در شهرستان مرودشت

برگزاری جلسه اتاق فکر آسیب های اجتماعی در شهرستان مرودشت

رواط عمومی اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان مرودشت ازاولین جلسه اتاق فکر آسیب های اجتماعی شهرستان مرودشت خبر داد

 ابتدای جلسه سعیدی مسئول واحد امور اجتماعی اداره ضمن خوشامدگویی به اعضا با بیان این موضوع اولین قدم در برخورد با مساله اجتماعی قبول این موضوع است که یک مساله اجتماعی وجود دارد تا بتوان برای آن راه حل پیدا کرد .و از طرف با توجه چند وجهی بودن مسائل اجتماعی بررسی همه جانبه مساله از مهمترین مسائل است .

وی بیان داشت: که در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال جهش تولید نامگذاری گردیده  توجه ویژه به جامعه کارگری و رفع مسائل و مشکلات اجتماعی این قشر که از ارکان تولید می باشد از اهم مواردی است که باید به آن توجه کرد لذا همفکری و هماهنگی تمامی دستگاههای مرتبط در این حوزه را می طلبد  برهمکاری و هماهنگی همه دستگاه  ها تاکید نمود.
  در ادامه هریک از دستگاه های عضو به بیان نظرات و دیدگاههای خود پرداختند و در نهایت تصمیماتی جهت عملیاتی سازی برنامه های اجرایی در حوزه آسیب های اجتماعی با همکاری تمام دستگاههای عضو بر اساس تفاهم نامه همکاری فی مابین گرفته شد.
.لازم به ذکر این جلسه با حضور نمایندگان دستگاههای عضو از جمله :بهداشت و درمان ،بهزیستی،کمیته امداد امام خمینی،شهرداری ،در محل سالن اجتماعات اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی مرودشت برگزار گردید.

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۰
روابط عمومی اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان مرودشت |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید