نمایش خبر

درخواست 5 واحد تولیدی در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان سپیدان بررسی شد.

درخواست 5 واحد تولیدی در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان سپیدان بررسی شد.

به منظور بررسی و تبادل نظر و هماهنگی برای حل و فصل مشکلات و موانع فراروی یک واحد آب معدنی،سه واحد گلخانه و یک واحد صنعتی تولید سرکه در شهرستان،جلسه کارگروه رفع موانع تولید شهرستان به ریاست جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان و با حضور ، ابراهیم هوشمندی رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و سایر اعضا در فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان سپیدان ، فرماندار سپیدان در این جلسه با اشاره بر لزوم اجرای مصوبات جلسات کارگروه رفع موانع تولید در شهرستان،اظهار داشت:برای رفع هر چه سریعتر مشکلات بخش تولید و صنعت، ضروری است مدیران واحدهای صنعتی پیگیر اجرای مصوبات مربوط به واحدهای صنعتی خود بوده و مدیران دستگاههای اجرایی نیز در این خصوص تعامل وهمکاری مطلوب داشته باشند.

جمال جوادی جهرمی با بیان اینکه گاهی رفع موانع و گره هایی که ایجاد می شود خارج از حیطه  اختیار مدیران شهرستان است؛ خاطر نشان کرد: باید از ظرفیت  ستادهای فرادستی که قانون اختیارات ویژه ای برای آن دیده و در راستای سیاست های حمایت از تولید و جهش تولید است، استفاده شود.

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز ضمن تاکید بر توجه به تولید و رونق اشتغالزایی خواستار تسهیل شرایط سرمایه گذاری جهت جهش تولید شد .

در ادامه مسائل و مشکلات این واحدها در زمینه تسهیلات بانکی،مشکلات اجرای خط برق رسانی ،هزینه آب بها و عدم پاسخگویی ادارات به استعلامات بررسی و تصمیمات لازم مصوب  شد.

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۴۰
روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سپیدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید