نمایش خبر

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس به مناسبت گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس  به مناسبت گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات
"سهراب مختاری " مدیرکل تعاون, کار ورفاه اجتماعی استان فارس در پیامی فرارسیدن27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات را به فعالان این حوزه تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است: 
نامگذاری ۲۷ اردیبهشت به عنوان روز ملی روابط عمومی و ارتباطات در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی است.به طوری که امروزه تأثیر بی بدیل روابط عمومی ها در تعالی، رشد و پیشرفت سازمانها بر کسی پوشیده نیست.
روابط عمومی خود یک نهادهای فرهنگی محسوب می شود که در درون هر سازمانی مسئولیت مهم ارزش آفرینی و برقراری روابط چند وجهی را برعهده دارند.از این رو روز روابط عمومی و ارتباطات را باید روز فرهنگ و اندیشه نام نهاد و از این قهرمانان عرصه فرهنگ  و ارتباطات بواسطه مسئولیتی که بدوش می کشند تقدیر و سپاسگذاری کرد.
بیس و هفتم اردیبهشت  ماه روز جهانی "روابط عمومی و ارتباطات" تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است.
امروزه روابط عمومی  نه بعنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه بعنوان  یک سامانه مشورتی و مدیریتی و بعنوان عنصر اصلی در ارتقاء و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد.
اینجانب این روز را  به تمامی مشعل داران فروزان توسعه ارتباطی که با الهام از هم اندیشی، همسویی و همگرایی، ابتکار ، صداقت  و  امانت را  سرلوحه  رسالت خطیر و خیره کننده ی خود  قرار داده اند، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده وضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه معنوی، سعادت و بهروزی شما بزرگواران را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

 

سهراب مختاری 

   مدیر کل 

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۷:۵۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید