نمایش خبر

در روز جهانی کارگر از کارگران شهرستان داراب تجلیل به عمل آمد

در روز جهانی کارگر از کارگران شهرستان داراب تجلیل به عمل آمد
به گزارش روابط عمومی اداره  تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان داراب در روز جهانی کارگرجلسه تجلیل از کارگران شهرستان با حضور  محمد جواد عسکری منتخب مردم داراب و زرین دشت و محسن علیزاده منتخب مردم  سپیدان و بیضا در مجلس شورای اسلامی وکارگران ،انجمن های صنفی کارگری  و کارشناسان بهداشت حرفه ای در  محوطه  اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی داراب  جهت پیشگیری از شیوع کرونا و رعایت فاصله اجتماعی برگزار شد .
صدیقه ثبوت سرپرست اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی داراب ضمن خوش امد گویی به  منتخبین مردم شهرستان های  داراب ،زرین دشت  و سپیدان ،بیضا در مجلس شورای اسلامی و کارگران و انجمن های صنفی کارگری گفت :  بدلیل شیوع کرونا، تمام برنامه‌های امسال بصورت مجازی  در شبکه های اجتماعی برگزار شد و روز جمعه روز جهانی کارگر مراسمی جهت تجلیل  از کارگران برگزار شد و کارگران شهرستان  مشکلات حوزه کارگری را بیان نمودند .
وی افزود :11 اردیبهشت ؛ روز کارگر ، فرصت مناسبی برای یادآوری بزرگی مردان و زنان بلند همتی است ،که دستاورد تلاش خستگی‌ناپذیر شان ، سازندگی و آبادانی ، رفاه و سلامتی جامعه است . آنان که فخر ما حضرت محمد مصطفی(ص) بر دستان شان بوسه زده ، همگان را به تکریم و بزرگداشت آنان ترغیب فرمود.
وی با بیان اینکه در هر جامعه در حال پیشرفت و توسعه‌ای، کارگران به عنوان نیروی کار مؤثر موجب رونق اقتصادی می‌شود،  اظهارداشت: امروز وضعیت معیشتی و اقتصادی کارگران به حدی است که عهده مخارج عادی زندگی‌شان برنمی‌آیند، بنابراین به جای اینکه بیشترین حمایت‌ها از این قشر زحمتکش صورت گیرد، اما شاهد بیشترین اجحاف و کم‌توجهی‌های قانونی هستیم.
  وی تصریع کرد : تلاش ما صیانت از حقوق کارگران است در این جلسه کارگران مهم‌ترین دغدغه خود با موضوع  دستمزد، اخراج و بیکار شدنشان در ایام شیوع کرونا و مخاطرات بهداشت محیط کار و نیز بحث درمان آنهاست با منتخب مجلس شورای اسلامی در میان گذاشتند و خواستار حمایت و صیانت از حق و حقوق جامعه بزرگ کار و تلاش شدند.
 در پایان این مراسم از کارشناسان بهداشت حرفه ای که در خط اول مبارزه با ویروس کرونا هستند با اهدای تندیسی تجلیل بعمل آمد.
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۳۸
روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان داراب |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید