نمایش خبر

جلسه کارگروه اشتغال شهرستان داراب در سال جهش تولید برگزار گردید.

جلسه کارگروه اشتغال شهرستان داراب در سال جهش تولید برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی داراب اولین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان داراب با حضور علی مظفری معاون استاندار و فرماندار ویژه داراب با موضوع  رفع موانع تولید و مشکلات کشتارگاه طیور درناو داراب لبن باحضور مدیرعامل بانک کشاورزی استان، منتخب مردم داراب و زرین دشت، دادستان داراب، معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی فرمانداری، روسای ادارات شهرستان و سرمایه گزاران بخش خصوصی در محل فرمانداری داراب برگزار شد .
 علی مظفری فرماندار ویژه داراب در این جلسه گفت: مجموعه مدیریتی شهرستان برای جهش تولید و رونق اقتصادی و رفع موانع تولید در شهرستان  آمادگی کامل دارند و با همدلی و تلاش بی وقفه میتوان به این مهم دست یافت.
صدیقه ثبوت سرپرست اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان داراب با  اشاره  به نامگذاری سال جاری به عنوان جهش تولید گفت: این نامگذاری به منظور حرکت هدفمند، تعیین اولویت های کاری و تلاش بیشتر در راستای تحقق چشم اندازهای تعیین شده است.
وی ادامه داد: امسال وضعیت کار و تلاش در شهرستان به گونه دیگری است، مسئولین باید حمایت و پشتیبانی بیشتری از جامعه کار و تولید خاصه شرکت های تعاونی که در راستای حمایت از کار گروهی داشته باشند و با حذف بروکراسی اداری،پرهیز از حاشیه ها و تشریفات غیر ضرور مسیر را برای جهش تولید و تحول اقتصادی هموار سازند.
ثبوت همچنین بیان داشت تعاون و کار گروهی می تواند بازوی مهمی در راستای دستیابی به شکوفایی اقتصاد وجهش تولید باشد.
وی افزود: با توجه  به رکود حاصل از بیماری کرونا با شتاب بیشتری توان خود را برای عمل به تعهدات و اولویت های مشخص شده صرف کنیم  و شرایط را برای سرمایه گذاری مردم در بخشهای مختلف تولید فراهم و تسهیل کنیم.
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۳۳
روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان داراب |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید