نمایش خبر

معاون امور توانبخشی بهزیستی فارس:

معاون امور توانبخشی بهزیستی فارس:
امکان فعالیت مجدد مراکز تابعه بهزیستی فارس فراهم شد
 

 

گودرزی گفت: با هدف حمایت از کسب و کار کارشناسان و کارکنان و ارائه خدمات به توان خواهان، مراکز تابعه بهزیستی فارس با رعایت شرایط اعلام شده و ثبت نام در سامانه salamat.gov.ir می توانند فعالیت خود را از سر بگیرند.

 

به گزارش روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس  «حمید گودرزی»، با اشاره به اجرای گام دوم فاصله گذاری اجتماعی در مراکز تابعه بهزیستی به خبرنگاران گفت: مدیران مراکز تابعه بهزیستی فارس باید برای ادامه فعالیت در سامانه salamat.gov.ir ثبت نام کنند.

 

معاون امور توانبخشی بهزیستی فارس افزود: از اسفند سال گذشته و در پی شیوع کرونا، مراکز روزانه آموزشی و توانبخشی بهزیستی فارس، تعطیل شدند.

 

وی اضافه کرد: با هدف حمایت از کسب و کار کارشناسان و کارکنان این مراکز و ارائه خدمات به دریافت کنندگان خدمات مراکز تابعه بهزیستی، این مراکز با رعایت شرایط اعلام شده، و ثبت نام در سامانه اعلام شده، می توانند فعالیت خود را از سر بگیرند.

 

گودرزی با ذکر قوانین لازم برای بازگشایی این مراکز، عنوان کرد: مراکز تابعه، دفاتر توانبخشی روزانه و توان پزشکی و توانمندسازی معلولین، ملزم به رعایت کامل و دقیق پروتکل های بهداشتی و پیشگیری هستند که به آنها اعلام شده است.

 

وی ادامه داد: یک سوم کارکنان به صورت دورکاری و دو سوم در مراکز امکان فعالیت خواهند داشت و به توان خواهان با توجه به نیاز آنها، آموزش حضوری و غیر حضوری ارائه خواهد شد.

 

گودرزی تاکید کرد: این مراکز باید تا حد ممکن، اقدامات توانبخشی را از راه دور ارائه کنند و جلسات مشاوره را حتما به صورت یک نفره برگزار کنند.

 

معاون امور توانبخشی بهزیستی فارس با اشاره به استفاده از ظرفیت فضای مجازی در این مراکز تابعه گفت: در مراکز تابعه بهزیستی فارس از ظرفیت فجای مجازی در برگزاری کارگاه تولیدی حمایتی و مراکز پشتیبانی شغلی، برنامه ریزی نوبت دهی و اقدامات آموزشی به توان خواهان نیز استفاده خواهد شد.

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید