نمایش خبر

در بهزیستی استان فارس انجام شد؛

در بهزیستی استان فارس انجام شد؛
اجرای پویش ملی اشتغال با راه‌اندازی کارگاه ویژه تولید ماسک و گان


سرپرست معاون هماهنگی موسسات غیر دولتی اشتغال و مشارکت‌های مردمی بهزیستی فارس از اجرای پویش ملی اشتغال با راه‌اندازی کارگاه ویژه تولید ماسک و گان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس ، سرپرست معاون هماهنگی موسسات غیر دولتی اشتغال و مشارکت‌های مردمی بهزیستی فارس گفت: ویروس کرونا و مسائل و مشکلات ناشی از آن فرصتی شد تا معاونت هماهنگی موسسات مراکز غیردولتی، اشتغال و مشارکت‌های مرومی سازمان بهزیستی فارس در یک حرکت جهادی با اجرای پویش ملی اشتغال با شناسایی خیرین و ضمن برگزاری کارگاه‌های ویژه با همکاری علوم پزشکی بسیج اصناف اداره صنعت، معدن و تجارت اقدام به راه‌اندازی کارگاه ویژه تولید ماسک و گان کند.

 

پریسا زارعی افزود: در این راستا تاکنون ۲۰ کارگاه در سطح استان راه‌اندازی شده که ظرفیت روزانه تولید این کارگاه ۵۱۰۰۰ عدد ماسک و ۵۰۰ دست لباس گان است.

 

زارعی  ادامه داد: میزلن تولیدی از ابتدای شروع تاکنون ۹۵۰۰۰۰ عدد ماسک و ۳۲۰۰ دست لباس گان بوده و زمینه اشتغال ۳۰۲ نفر در این طرح ایجاد شده است.

 

سرپرست معاون هماهنگی موسسات غیر دولتی اشتغال و مشارکت‌های مردمی بهزیستی فارسبیان کرد: این معاونت همزمان با شیوع این بیماری با بررسی شرایط گروه‌های هدف و شناسایی افرادی که شغل خود را از دست داده‌اند، با کمک خیرین و موسسات خیریه تحت نظارت اقدام به تهیه و توزیع بیش از ۷۰۰۰ بسته معیشتی و ۲۰۰۰ برگ ژتون نان در بین خانواده‌ها کرده است.

 

زارعی عنوان کرد: توجه به کودکان کار و خیابان از دیگر اقدامات این معاونت بوده که در این ایام با تهیه و تدارک ۱۰۰۰ بسته معیشتی و همچنین مواد بهداشتی، دستکش و ماسک و توزیع این اقلام در بین این کودکان با هماهنگی سایر معاونت‌های این سازمان انجام شده است

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۲۶
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید