نمایش خبر

بازدید از کارخانه آرتا تجارت زرین شهرستان زرقان به مناسبت هفته کارگر

بازدید از کارخانه آرتا تجارت زرین شهرستان زرقان به مناسبت هفته کارگر
 

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان همزمان با هفته کارگر ودر آستانه روز جهانی کارگر، سمیه رفیعی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی، حجت الاسلام محمد هادی ربانی شیرازی امام جمعه زرقان و میرسنجری بخشدار مرکزی شهرستان  با حضور در کارخانه آرتا تجارت زرین ضمن بازدید از کارخانه طی مراسمی از کارگران نمونه این کارخانه تجلیل نمودند.

محمد هادی ربانی شیرازی امام جمعه شهرستان زرقان در این مراسم ضمن تبریک روز کارگر وگرامیداشت این هفته به نقش کارگران در چرخه تولید و صنعت اشاره و  احادیثی از اهل بیت عصمت و طهارت (س) در موضوع  مقام والای کارگر را بیان و افرود:  تلاش و زحمات  کارگران را در سالی که توسط مقام معظم رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی) به عنوان سال "جهش تولید" نامگذاری گردیده بسیار مهم است.

وی کارخانه آرتا تجارت زرین (ژیک ماکارونی) را  یکی از کارخانه های مهم در عرصه اقتصاد و تولید در سطح کشور برشمرد و به مدیران کارخانه در ایجاد اشتغال و جذب نیروهای فعال و جوان  بومی زرقان توصیه کرد.

 

 سمیه رفیعی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان ضمن تشکر و قدردانی از امام جمعه  زرقان و بخشدار مرکزی جهت همراهی و همدلی در تجلیل از مقام کارگران با اشاره به جمله امام خمینی (رحمة الله) که فرمودند حیات یک ملت مرهون تلاش کارگران است گفت:  یازدهم اردیبهشت ماه در تقویم روز جهانی کارگر نامگذاری شده است و این اداره سال گذشته به همین مناسبت جشن باشکوهی برگزار کرد و برای امسال هم مراسم باشکوه تری را تدارک دیده بودیم که با توجه به شیوع بیماری کرونا این مراسم لغو گردید.

این مراسم که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد از چند تن از کارگران نمونه این واحد تولیدی با اهدای شاخه گل  تقدیر شد و سپس حاضرین از روند تولید در کارخانه بازدید کردند.

در پایان از مقام کارگران  با حضور کارگران نمونه این کارخانه  طی مراسم مذکور تجلیل و  مدیرکارخانه کارت هدیه به تمام کارکنان و واگذاری بسته معیشتی به مناسبت ماه مبارک رمضان خبرداد وبا حضور کلیه مدعوین از خط تولید این کارخانه بازدید گردید.

 

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۳۳
روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید