نمایش خبر

ارائه آموزش های فنی و حرفه ای فارس در سال جهش تولید با بهره از فضای مجازی

ارائه آموزش های فنی و حرفه ای فارس در سال جهش تولید با بهره از فضای مجازی
کوشکی گفت: نظر به نامگذاری امسال با عنوان «سال جهش تولید» از سوی مقام معظم رهبری، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در زمان شیوع کرونا، آموزش های مهارتی خود را به علاقمندان از طریق مجازی ارائه می کند.
 

گزارش روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس ، «حشمت کوشکی» با اشاره به نقش ارائه آموزش های مهارتی در اشتغال زایی و رونق بخشی به چرخه تولید، گفت: ارائه آموزش های فنی و حرفه ای در فارس، همواره با محور تقویت اشتغال زایی و کسب مهارت لازم برای ورود به عرصه اشتغال صورت گرفته است.

 

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس افزود: نظر به نامگذاری امسال با عنوان «سال جهش تولید» از سوی مقام معظم رهبری، باید به این نکته توجه داشت که ارائه مهارت های فنی و حرفه ای در افزایش تولید نیز نقش موثر و مهمی دارد.

 

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه شیوع ویروس کرونا در کشور باعث تعطیلی کلاس ها و دوره های آموزشی شده است، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان از همان ابتدا سعی کرد تا آموزش های مهارتی خود را به علاقمندان از طریق مجازی ارائه کند.

 

کوشکی با اعلام انجام برنامه ریزی های لازم برای ارائه آموزش های از راه دور، بیان کرد: مربیان آموزشگاه های آزاد و دولتی آموزش فنی و حرفه ای فارس با تشکیل گروه در فضای مجازی، اقدام به ارائه آموزش های مهارتی به کارآموزان می کنند.

 

وی از برگزاری دوره «روش های تولید محتوای الکترونیکی» برای مربیان آموزش فنی و حرفه ای فارس خبر داد و گفت: این آموزش با استفاده از روش ویدیو کنفرانس و از راه دور و توسط مرکز تکنولوژی اطلاعات شیراز برای مربیان با هدف ارتقا و ارائه آموزش های مهارتی به روز به این مربیان انجام شده است.

 

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۹:۴۱
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید