نمایش خبر

تجدید میثاق با شهدا و آرمان های انقلاب در اولین روز از هفته کارگر در شهرستان مرودشت

تجدید میثاق با شهدا و آرمان های انقلاب در اولین روز از هفته کارگر در شهرستان مرودشت
روابط عمومی اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان مرودشت ازتجدید میثاق با شهدا و آرمانهای انقلاب در اولین روز از هفته کارگر با حضور امام جمعه محترم وهیات همراه فرمانده حوزه بسیج کارگری و دبیر خانه کارگر شهرستان خبرداد.

ابتدای مراسم ژوبین سرپرست اداره ضمن خوش آمد گویی به حاضرین گفت: متاسفانه امسال بخاطر  شرایط موجود در جامعه  نمی توانیم مثل سال های قبل نسبت به برگزاری مراسمات مختلف که در تقویم هفته  کارگربرای این قشر عزیز وزحمتکش دیده شده عمل کنیم شرمنده این عزیزان هستیم. هر چند که الحق والانصاف  به هیچ طریقی نمی توان قدردان کارگران بود. جهش تولید و به گردش انداختن چرخ اقتصاد  جامعه نتیجه تلاش کارگران است و تمامی تلاش خودمان را برای اضایتمندی آنان انجام خواهیم داد.

در ادامه حجت السلام آقایی امام جمعه مرودشت ضمن نام گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری بنام سال جهش تولید و تبریک آغاز هفته کارگر به کارگران عزیز و زحمتکش یادآور جمله ای از پیامبر بزرگ اسلام شدند که فرمودند شان کارگر در اسلام آنقدر بزرگ و والاست که من دستان کارگران را می بوسم اشاره نمود وی از زحمات کارگران خدوم و ایمان راسخ آنها به نظام مقدس جمهوری اسلامی وتلاش آنها در تمامی مراحل کاری از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز وعبور از  بحران ها ی موجود ضمن تشکر و سپاس از این عزیزان از مسئولین حاضر در این مراسم خواست که همواره خدمتگذار این قشر و جامعه کار و تولید باشند.

۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۵۶
روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان مرودشت |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید