نمایش خبر

تولید ماسک در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران اقلید با همکاری بانوان تعاونگر شهرستان

تولید ماسک در مرکز آموزش  فنی و حرفه ای خواهران اقلید با همکاری بانوان تعاونگر شهرستان

به گزارش روابط عمومی  اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان اقلید ابوالفضل مسعودی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان از تولید ماسک در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران اقلید خبر داد .

 مسعودی گفت : همزمان با شیوع بیماری کرونا در سطح کشور، زنان تعاونگر شهرستان اقلید در کنار مسئولین به تولید ماسک برای همنوعان خود مشغولند.

 وی گفت : علاوه بر بانوان فعال در مرکز آموزش فنی و حرفه ای اقلید تعدادی از تعاونی های بانوان این شهرستان منجمله تعاونی زربافت اقلید نیز در دوخت ماسک شرکت نمودند .

مسعودی گفت : با هماهنگی های بعمل آمده ماسک تولید شده توسط بانوان تعاونگر و مرکز آموزش فنی و حرفه ای اقلید طی جندین مرحله توزیع در اختیار نانوایی ها  خواربارفروشی ها میوه فروشی ها و قصابی های سطح شهرقرار گرفت .

 رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی اقلید گفت : روزانه 2000 ماسک در این مرکز تولید که تعدادی به بیمارستان ولیعصر (عج)  و مابقی در سطح شهرو روستاها  توزیع می گردد . قابل ذکر است جندین مکان تولید ماسک در شهرستان اقلید و همجنین یک مورد نیز در شهر دژکرد در امر تولید و توزیع ماسک مشارکت می نمایند .

 همچنین مسعودی در ادامه گفت : با توجه به شیوع بیماری کرونا و نیاز جامعه به تولید بیشتر موادضد عفونی کننده بویژه الکل اتانول ، در کارخانه پارس الکل اقلید، تولید بصورت سه شیفت و جهادی انجام  می شود. این امر با همکاری کارخانه پارس الکل اقلید و گروه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی بسیج کارخانجات شهرستان اقلید، انجام می گیرد .

۷ فروردین ۱۳۹۹ ۲۰:۰۶
روابط عمومی اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی شهرستان اقلید |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید