نمایش خبر

راه اندازی کارگاه تولید ماسک و لباسهای بیمارستانی در شهر ستان سپیدان

راه اندازی کارگاه تولید ماسک و لباسهای بیمارستانی  در شهر ستان سپیدان
همزمان با شیوع سریع کرونا ویروس  و نیاز به ماسک و لباس‌های بیمارستانی  ، کارگاه تولید ماسک ولباس های بیمارستانی در شهرستان  سپیدان راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان سپیدان ابراهیم  هوشمندی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستام سپیدان گفت: به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا به همت این اداره و رایزنی هایی که انجام گردید شرکت تعاونی بانوان هنرمند بومی سپیدان  آستین همت بالا زده وبه منظور جبران کمبود ماسک بهداشتی در حال تولید این وسیله ضروری می باشند .
هوشمندی خاطرنشان کرد: به دنبال اعلام نیاز به ماسک برای مبارزه با شیوع کروناویروس شرکت تعاونی بانوان هنرمند بومی سپیدان که  در زمینه  صنایع دستی و تولید فرش و گلیم  فعالیت داشت در راستای مسئولیت های اجتماعی و بشر دوستانه خود، اقدام به تولید ماسک و لباسهای بیمارستانی با کیفیت و قابل شستشو نمود و در حال حاضر تعداد زیادی ماسک تولید و با هماهنگی  با ستاد پیشگیری از ویروس کرونای  شهرستان به صورت رایگان توزیع شده است .
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان سپیدان افزود: تاکنون در دو مرحله تعداد 4000 ماسک   ضدعفونی شده با همکاری بسیج سپاه شهرستان  سپیدان ،در روستاهای بخش مرکزی این شهرستان بصورت رایگان توزیع ، و در چند روز آینده هم تا 20000  ماسک نیز به صورت رایگان در شهرستان توزیع خواهد شد.
۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۹:۴۵
روابط عمومی اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی سپیدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید