نمایش خبر

برگزاری دوجلسه راه های پیشگیری ومقابله از شیوع بیماری کرونا در شهرستان مرودشت

برگزاری دوجلسه راه های پیشگیری ومقابله از شیوع بیماری کرونا در شهرستان مرودشت

روابط عمومی اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی مرورشت از برگزاری 2 جلسه اضطراری در مرکز بهداشت واداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی شهرستان مرودشت برای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا خبر داد.
در پی دعوت مرکز بهداشت از کارشناس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی وکارشناسان بهداشت سطح شهرستان خصوصا کارشناسان بهداشت شاغل در کارگاه ها و کارخانجات جلسه با پیرامون بیماری کرونا در سالن اجتماعات شبکه بهداشت برگزار شد.

در این جلسه کارشناس حوزه بهداشت آموزشهای لازم واقدامات اولیه آشنایی بااین بیماری را فرا گرفتند ونقطه نظرات خود را در این رابطه بیان کرد نهایت به جمع بندی های لازم در مورد چگونگی برخورد با این بیماری رسیدند.
بهرام ال سعدی بازرس  اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی شهرستان مرودشت که در جلسه مرکز بهداشت حضور داشت بلافاصله اقدام به برگزاری جلسه ای در رابطه با موضوع فوق با حضور همکاران اداره که محور اصلی این جلسه واینکه اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی نسبت به مجموعه کارگران کارفرمایان تعاونگران صنعتگران وظیفه دارد ضمن پیگیری واقدام به موقع در برخورد با چنین بیماری های همکاری مرکز بهداشت مراکز پزشکی نسبت به اطلاع رسانی چگونگی راه های مقابله و پیشگیری ازاین بیماری با تهیه بروشور و عوامل صدا وسیما دیگر رسانه های فعال در حوزه  فضای مجازی راخواستار شد

وئ در ادامه توضیحاتی آموزشی برای همکاران اداره بیان نمود

در پایان کارکنان اداره نظرات خود را بیان وخواهان برگزاری دوره های آموزشی جهت کارگران شرکتها وسایر اقشار جامعه شدند.

۸ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۴۸
روابط عمومی اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی شهرستان مرودشت |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید