نمایش خبر

مراسم بزرگداشت روز زن با دعوت از بانوان شرکت ها کارخانجات وتعاونگران شهرستان مرودشت

مراسم بزرگداشت روز زن با دعوت از بانوان شرکت ها کارخانجات وتعاونگران شهرستان مرودشت

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی شهرستان مرودشت به مناسبت ولادت دخت نبی اکرم (ص )وروز زن مراسم تجلیل از بانوان شرکتها کارخانجات و تعاونگران در سالن اجتماعات اداره برگزار شد

ابتدای جلسه پس تلاوت آیات قران کریم محمد ژوبین سرپرست اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی ضمن خوش آمد گویی به بانوان شاغل که به نمایندگی از بانوان شاغل در شرکت ها کارخانجات وتعاونگران در این مراسم حضور داشتند حضرت فاطمه(ص )را اسوه والگویی زنان عالم دانست.

 وی ضمن اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص )که فرمودند اولین کسی که وارد بهشت می شود فاطمه هست به مقام زهرای فاطمه نزد خداوند اشاره کرد و گفت :اینکه زنان مومن و انقلابی ایران در تمامی مراحل زندگی دوشادوش وهمراه شوهران خوددر عرصه های مختلف فعالیت دارند پرداخت.

 وی  گفت: احساس مسئولیت بانوان شاغل در کارگاه ها از بانوان بعنوان بازوی توانمند در عرصه تولید وکار آفرینی وجدیت آنها درراه تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره نمود واز خداوند  سلامتی و تندرستی برای تمامی مادران وبانوان شاغل را خواستار شد.
سپس خانم ابراهیمی معاونت فرماندار شهرستان در امور بانوان ضمن تقدیر و تشکر از بانوان حاضر دراین مراسم از مشکلات سد راه بانوان شاغل به لحاظ اینکه خا نم های شاغل زمانی که این عزیزان در محیط کار بسر می برندبه ناچار وناخواسته بیرون از منزل ودور از کانون گرم خانواده را با تمامی مشکلات به جان دل خریده اند به آنها خداقوت و خسته نباشید گفت.

 وی گفت: بنده بطور جدی جا دارد از مسئولین اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی تقدیر وتشکر ویژه ای داشته باشم در زمینه برگزاری دوره های آموزشی برای بانوان شاغل که با بررسی وتحقیقی که ما داشته ایم الحمدالله در روند زندگی و اشتغال این بانوان سهم بسزایی داشته.

در پایان مراسم  شاخه گل وهدایایی به بانوان حاضر در جلسه اهداء شد.

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱
روابط عمومی اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان مرودشت |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید