نمایش خبر

برگزاری جلسه کارگروه اشتغال فیروزآباد

برگزاری جلسه کارگروه اشتغال فیروزآباد

 

جلسه کارگروه اشتغال فیروزآباد به ریاست سید کمال علوی فرماندار و با حضور احمدی صبا معاون امور عمرانی فرمانداری و اعضاء کارگروه با تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید در محل فرمانداری تشکیل گردید.

کاظمی دبیر کارگروه اشتغال فیروزآباد  با ایراد بندهای مصوبه جلسه کارگروه گذشته  و گزارش اقدامات، آمار جامعی از وضعیت اشتغال شهرستان، پرداختی تسهیلات مشاغل خانگی، کارا و نظارت بر آن، ارائه دادند.

 کاظمی  فرصت های شغلی متناسب با ظرفیت های شهرستان را خوب ارزیابی کرد و افزود : اگرهر کدام از ما وظیفه خودمان را انجام بدهیم می توانیم اشتغال بیشتری ایجاد کنیم و زمینه و شرایط را فراهم کنیم تا تولید افزایش پیدا کند و با این کار فضای کسب و کار را بهبود ببخشیم.

کاظمی  همچنین به نقش بخشداران ، اعضای شورا و دهیاران  در توسعه ی اشتغال روستایی از طریق تشکیل تعاونی اشاره نمود.    

در ادامه رئیس کارگروه اشتغال شهرستان فیروزآباد با تسلیت شهادت سردار بزرگ اسلام شهید سلیمانی و رخدادهای گذشته ، ضمن تأکید به برگزاری جلسات کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری بصورت مستمر و منظم خاطرنشان کرد: با توجه به وجود متقاضیان جویای کار واجد شرایط کارورزی در شهرستان لازم است برنامه ریزی درجهت اطلاع رسانی  مناسب توسط  کلیه اعضاء کارگروه صورت پذیرد.

علوی در پایان  با برشمردن فرصت های قابل سرمایه‌گذاری در شهرستان اضافه کرد: شناسایی فرصتهای اشتغالزایی در شهرستان جهت بکارگیری متقاضیان جویای کار از مسایل حائز اهمیت کارگروه اشتغال و سرمایهگذاری شهرستان میباشد و در همین راستا همه ی ما مکلفیم با متقاضیان سرمایه‌گذاری در زمینه‌های مختلف به منظور توسعه و پیشرفت شهرستان، همکاری نماییم.


۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۱۵
روابط عمومی اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان فیروزآباد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید