نمایش خبر

میز خدمت برای پاسخگویی و تکریم ارباب رجوع در شهرستان ارسنجان برپا شد .

میز خدمت برای پاسخگویی و تکریم ارباب رجوع در شهرستان ارسنجان برپا شد .

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ارسنجان، سعید زارع رئیس این اداره گفت: هدف از برگزاری میز خدمت بررسی مسائل و مشکلات مردم و پاسخگویی به آنها در مصلی نماز جمعه شهر ارسنجان می باشد.

سعید زارع در حاشیه این مراسم ضمن تبریک دهه مبارک فجر و گرامیداشت یوم الله۲۲ بهمن بیان داشت: دهه فجر بهترین فرصت برای ارائه خدمات و رفع مشکلات مردم است.

وی ادامه داد: افزایش سطح رضایت ارباب رجوع، تکریم ارباب رجوع از طریق کاهش زمان، آشناسازی مردم از حقوق و وظایف ارباب رجوع در برابر سازمان‌ها و ایجاد نظام اداری پاسخگو و کارآمد از مهمترین اهدف برپایی میز خدمت در محل برگزاری نماز جمعه است.

زارع میز خدمت را ارتباط قوی بین مردم و مسئولین دانسته و باعث مایوس شدن دشمن و در نتیجه روحیه خدمتگزاری را به مردم انتقال می‌دهد.

وی همچنین افزود: امید دادن به مردم با کار و خدمت به آنها عملی می‌شود لذا هر قدر بتوانیم برای مردم کار کنیم ودر جهت رفع مشکلاتشان تلاش نماییم آنهارا به آینده امیدوارتر خوهیم کرد .

سعید زارع اضافه کرد: مردم صاحبان اصلی انقلاب هستند و در لحظات حساس از انقلاب با تمام توان خود از این انقلاب دفاع کردند پس بر خود وظیفه میدانم تادر راستای رفع مشکلات مردم تلاش مضاعف نمایم.

وی در پایان از همه مردم خواست تا حضوری چشمگیر در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن داشته باشند.

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۲۷
روابط عمومی اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان ارسنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید