نمایش خبر

ششمین ​نمایشگاه مشاغل خانگی در مجتمع تجاری شهروند شهرستان داراب به مناسبت دهه فجر برگزار شد

ششمین ​نمایشگاه مشاغل  خانگی  در مجتمع تجاری شهروند  شهرستان داراب به مناسبت دهه فجر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی  اداره تعاون کار ورفاه شهرستان داراب  ششمین  نمایشگاه مشاغل  خانگی  در مجتمع تجاری شهروند  برگزار شد

صدیقه ثبوت سرپرست اداره تعاون کار ورفاه  اجتماعی شهرستان داراب  گفت:  ششمین نمایشگاه  دستاوردهای مشاغل خانگی و توانمندهای بانوان در  کسب و کار‌های کوچک در  داراب همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر با حضور معاون استاندار فرماندار ،شهردار و شورای شهر و روسای ادارات شهرستان داراب  افتتاح شد .

صدیقه ثبوت افزود :این نمایشگاه   با 32غرفه شامل؛ صنایع دستی و محصولات غذایی خانگی  از تاریخ 17 بهمن تا 19بهمن  به مدت سه روز  در مجتمع شهروند برپا شد.

 ثبوت صریح کرد: در طول ایام الله دهه فجر باید ضمن معرفی آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل به نسل جدید جامعه، برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های این دهه تلاش کنیم.

وی  افزود: دشمن از آغاز انقلاب اسلامی تاکنون برای ضربه‌زدن به نظام راه‌های گوناگونی را به کار گرفته و سعی دارد از نشر ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی جلوگیری و یا شرایط انحرافی در نظام به وجود آورد.

وی  تاکید کرد: به منظور مقابله با تحریم اقتصادی و هجمه‌های سنگین دشمن، برنامه‌های دهه فجر امسال باید مضامین وحدت ملی، امید‌بخشی و فرهنگ قومی متناسب با منطقه را تقویت کنیم.

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۴۴
روابط عمومی اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان داراب |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید