نمایش خبر

مدیریت اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان فارس عنوان کرد :

مدیریت اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان فارس عنوان کرد :
ضرورت توانمند سازی جامعه روستاییان و عشایر در اشتغال زایی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار  و رفاه اجتماعی فارس؛ مدیریت اشتغال و کارآفرینى اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعى فارس با اشاره به اینکه امروز باید به توانمند سازى روستاییان در اشتغال زایى بیش از پیش توجه کرد؛ عنوان کرد: در این خصوص ضمن  الگو بردارى از مجموعه هاى موفق باید آموزش اشنغال زایى را در بین روستاییان افزایش دهیم.
سعید بیارى در بیست و هشتمین برنامه کارگاه آموزشى بسته توانمندسازى روستاییان و عشایر فارس در اداره تعاون کار و رفاه اجتماعى شهرستان شیراز؛ افزود: امروز صرفا آموزش هاى آکادمیک نمی تواند کارساز باشد بلکه باید مصادیق عملى نیز به مخاطبین ارائه داده شود تا براى آنان مشهود و قابل لمس باشد.
به گفته بیاری  در این زمینه سینما کارآفرینى قاصدک بخوبى ورود کرده است و الگوسازى موفق بومى و قابل دسترس بوسیله تصویر و هنر  هفتم می تواند نقشه راه به کارآفرینانى دهد تا کمتراشتباهات گذشتگان را تکرار کنند.
بیارى ضمن تشکر از برگزارى این برنامه خاطرنشان کرد: امروز  عملکرد موفق  مدیریت و معاونت اشتغال و کارآفرینى شهرستان شیراز باعث شده که در بین دیگر شهرستان هاى استان فارس رتبه اول را کسب نماید .
همچنین رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعى شهرستان شیراز نیز افزود: ما در شهرستان شیراز به مبحث آموزش، هم افزایى و همگرایى بسیار توجه داریم و از برنامه هاى نوآورانه در این  موضوع  مانند  سینماکارآفرینى قاصدک استقبال می کنیم .
فیروزى خاطرنشان کرد: حلقه مفقوده در بیشتر کسب و کارها ارتباطات موثر کارى و آموزش کاربردى است.
در ادامه؛ طراح و مدیر سینماکارآفرینى قاصدک تصریح کرد: اگر کارآفرینان و جهادگران اقتصادى به خوبى معرفى شوند رونق تولید در کشورمان بخوبى اتفاق می افتد .
امین صالحى با بیان اینکه امروز سینما کار قاصدک به عنوان رسانه اى تخصصى در موضوع  کارآفرینى و مهارت بدنبال الگوسازى و معرفى موثر کارآفرینان است؛ عنوان کرد:سینما کار قاصدک آنچنان که باید می تواند مانند یک ستاره واقعى سینما در این حوزه بدرخشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس؛ ویژه برنامه سینماکارآفرینى قاصدک همراه با کارگاه آموزشى بسته توانمندى روستاییان فارس به همت معاونت اشتغال و کارآفرینى اداره تعاون کار و رفاه اجتماعى شهرستان شیراز و همکارى مجموعه قاصدک در تاریخ ١٣ بهمن ماه به مناسبت یوم الله دهه فجر برگزار گردید.

۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید