نمایش خبر

دیدار رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و بنیاد شهید با خانواده معزز شهدا شهرستان ارسنجان

دیدار رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و بنیاد شهید  با خانواده معزز شهدا شهرستان  ارسنجان

رئیس و کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسنجان به همراه رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران،ریاست حمل و نقل جاده ای و راهداری و جمعی از پاسداران خدوم و شریف با خانواده معظم شهیدان  این شهرستان دیدار  کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ارسنجان، سعید زارع، سرپرست این اداره در این دیدار ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا، دیدار با خانواده‌های معزز آن‌ها را توفیقی برای مسئولان دانست و اظهار کرد: همه ما مدیون خون شهدا در طول دفاع مقدس هستیم و افتخارات امروز ما در عرصه‌های مختلف مرهون خون پاک شهدا است.

وی افزود: اینجانب لحظه لحظه زندگیم را مدیون افتخارات و حماسه های قهرمانانه شهیدان و صبر و شکیبایی خانواده های آنها در مقابل سختی هجران عزیزانشان دانسته واز خدای رحمان می خواهم  که در این مسیر با دعاهای خیر خانواده شهدا توفیق خدمتگذاری به آن خانواده های گرامی و انجام وظیفه در راستای تحقق آرمان های والای شهیدان و امام شهیدان و اطاعت از فرامین مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)  را پیدا و به عنوان خادمی در خدمت به  نظام همچون شهیدان والا مقام از دست آوردهای مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع کنم.  

سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ارسنجان گفت: خون شهیدان والامقام و صبر و بردباری خانواده‌های معزز آنان، عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آورد.

زارع با اشاره به رشادت‌ها و از جان گذشتگی شهدا، اظهار کرد: شهیدان انقلاب اسلامی با تأسی از شهدای کربلا جانانه در مقابل دشمنان اسلام ایستادند و خون سرخ خود را تقدیم انقلاب کرده و آسایش و امنیت را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند و در بهترین لحظات زندگی خویش با پرواز به سوی معبود شان و دل بریدن  از همه تعلقات دنیا رسم عاشقی را به ما آموختند و با معامله با حق جاودانگی را برای خویش به ثبت رساندند.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ارسنجان در این دیدار مشکلات خانواده شهدا مورد بررسی قرار گرفت و در پایان با اهداء لوح و هدایا  از خانواده معظم شهدا تجلیل به عمل آمد.

۱۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۰۵
روابط عمومی اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان ارسنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید