نمایش خبر

جلسه هماهنگی برنامه های دهه فجر در شهرستان اقلید برگزار شد

جلسه هماهنگی برنامه های دهه فجر در شهرستان اقلید برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اقلید در راستای گام دوم انقلاب اسلامی ایران و چشم اندازی که مقام معظم رهبری مد ظله العالی برای آن ترسیم نموده اند و با توجه به شعار محوری دهه فجر یعنی " انقلاب اسلامی زنده و پویا در پرتو ولایتمداری ، جهاد و مقاومت " جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی در حوزه کارگری ، کارفرمایی ، تعاونگران و اصناف برگزار گردید .

ابوالفضل مسعودی رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اقلید درخصوص ضرورت برگزاری هرچه با شکوه تر ایام دهه فجر انقلاب اسلامی گفت : جامعه کار و تولید شهرستان هم با تمام قوا و توان و ظرفیت در برنامه های گرامیداشت دهه فجر حضور خواهند یافت .

وی گفت : بیست و دوم بهمن ماه امسال حال و هوای دیگری خواهد داشت زیرا مصادف با چهلمین روز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خواهد بود و از جمله رهنمودهای مقام معظم رهبری این است که فرمودند : در طلیعه روزهای درخشان دهه فجر از همه مهمتر و شایسته تر تکریم شهیدان و خضوع در برابر روح فداکار آنهاست .

مسعودی در ادامه از برگزاری نمایشگاه مشاغل خانگی و صنایع دستی در ایام ا... دهه فجر در مرکز مردم شناسی اقلید خبر داد . او گفت : در این نمایشگاه ، محصولات صنایع دستی ، لباسهای محلی ، انواع محصولات کشاورزی ، محصولات صنایع دستی ساخت زندانیان و بسیاری موارد دیگر وجود خواهد داشت .

۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۱۲
روابط عمومی اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان اقلید |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید