نمایش خبر

برگزاری جلسه شورای هماهنگی شهرستان بوانات

برگزاری جلسه شورای هماهنگی شهرستان بوانات

 به گزارش روابط عمومی  اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بوانات جلسه شورای هماهنگی با حضور دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مستقر در شهرستان بوانات در محل اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان بوانات برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا اسماعیل علوی رئیس اداره ضمن ابراز خرسندی از فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و خوشامدگویی به حاضرین در جلسه اذعان داشت: گرامی داشتن یاد و خاطره رشادت های مردم در جریان انقلاب و احیای ارزش های انقلاب در نظام مقدس جمهوری اسلامی و معرفی این ارزش ها به نسل های جدید که در زمان وقوع انقلاب اسلامی حضور نداشته اند وظیفه تک تک افراد میهن اسلامی ماست و لذا انتظار می رود اعضای شورای هماهنگی به همراه پرسنل در مراسم دهه پر فروغ فجر همگام با سایر دستگاه های اداری و حتی جلوتر از آن نسبت به حضور در مراسم این ایام خجسته اهتمام جدی داشته باشند.

علوی تصریح نمود: در جریان پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی کارگران نقش بسیار موثری ایفا نمودند . هم اکنون نیز وفاداری این قشر زحمت کش به آرمان های انقلاب و حفظ ارزش ها و حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی با حضور موثر در کلیه عرصه های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی کاملا واضح است.

در این جلسه اعضای شورای هماهنگی ضمن بحث و تبادل نظر مصوباتی را در جهت اجرای هر چه بهتر برنامه های گرامیداشت دهه فجر تایید نمودند.

۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۵۸
روابط عمومی اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان بوانات |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید