نمایش خبر

برگزاری جلسه توجیهی شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان سپیدان جهت دهیاران بخش همایجان

برگزاری جلسه توجیهی شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان سپیدان جهت دهیاران بخش همایجان

در راستای تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان سپیدان ، به همت اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی سپیدان  جلسه ای با حضور بخشدار و دهیاران بخش همایجان در محل بخشداری همایجان برگزار گردید .

ابتدا بخشدار بخش همایجان ضمن تشکر و قدر دانی از اداره تعاون، کار و رفاه شهرستان شهرستان  در خصوص اطلاع رسانی خوب جهت تشکیل و عضو گیری شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان بیان نمود :  هم اندیشی و ارائه راهکارها  در اینگونه موارد  موجب دقت بیشتر و استفاده از راهکارهایی با قابلیت اجرایی بهتر و در نتیجه موفقیت طرح مورد نظر خواهد شد.

در ادامه  ابراهیم هوشمندی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شرستان سپیدان ضمن بیان  تشریح مزایای تشکیل تعاونی توسعه و عمران و چگونگی مراحل ثبت  و عضو گیری آن  در شهرستان اظهار داشت : ویژگی های خاص این شرکت‌  تعاونی شامل فراگیر بودن عضویت در شهرستان، گسترده بودن حوزه فعالیت این تعاونی و همچنین اشتغال پایدار است و مردم نیز از منافع مشارکت بهره مند خواهند شد و درواقع موجب تسریع درتوسعه شهرستان‌می‌شود.

هوشمندی ادامه داد: امید است دهیاران نهایت تلاش جهت خرید سهام جهت خانواده خود و همچنین اطلاع رسانی به اهالی روستاها و مشارکت فعال در تشکیل این شرکت داشته باشند .

گفتنی است  جلسه  پرسش و پاسخ  در پایان جلسه نیز برگزار شد.

۱۰ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۰۸
روابط عمومی اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان سپیدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید