نمایش خبر

برگزاری جلسه کارگروه اشتغال در شهرستان قیروکارزین

برگزاری جلسه کارگروه اشتغال در شهرستان قیروکارزین

با حضور علی محمد کریمی فرماندار شهرستان قیروکارزین و اعضای کارگروه اشتغال شهرستان جلسه ای درمحل فرمانداری شهرستان تشکیل گردید.

کریمی فرماندار شهرستان ضمن تشکر از حضور فعال اعضای کارگروه اشتغال نتیجه فعالیت را مثبت ارزیابی نموده و اظهار امیدواری نمودند که تا پایان سال به اهداف از پیش تعیین شده در این زمینه برسیم.

عبداله سلیمی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قیروکارزین ضمن تشکر از پیگیری های فرماندار شهرستان و دیگر اعضاء در خصوص اهتمام جدی به امر اشتغال گفت: در حال حاضر پتانسیل هایی در شهرستان وجود دارد که با شناسایی و حمایت آنها می توان معضل بیکاری را تا حد چشمگیری در شهرستان کاهش داد.

 سلیمی گفت: شرکت های خرماطلایی که پیشرفت فیزیکی آن صد در صد می باشد ظرفیت پذیریش دویست نفر کارگر دارد و شرکت پاک پارسه جنوب که اخیرا ساخت و ساز خود را آغاز نموده گنجایش بکارگماری سیصد کارگر را دارد  که با راه اندازی آنها شهرستان هم از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ کاهش بیکاری تغییر قابل توجهی می نماید.

 وی در ادامه از اجرای طرح کارورزی در شهرستان و تاثیرات آن بر کاهش بیکاری و تشویق کارجویان تحصیل کرده به کار یدی و مزایای این طرح جهت کارورزان و کارفرمایان مطالبی ایراد نمود.

۴ دی ۱۳۹۸ ۲۲:۲۲
روابط عمومی اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان قیروکارزین |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید