نمایش خبر

آموزش مقدماتی مدیریت بحران ، امداد و نجات در شرکت معدنی و فرآوری سرب و روی کوه سرمه فراشبند

آموزش مقدماتی مدیریت بحران ، امداد و نجات در شرکت معدنی و فرآوری سرب و روی کوه سرمه فراشبند

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان فراشبند بنا به درخواست واحد HSE شرکت معدنی و فرآوری سرب و روز کوه سرمه فراشبند اولین دوره  مقدماتی مدیریت بحران ، امداد و نجات و ایمنی به مدت 4 ساعت در مجموعه مذکور برگزار و 45 نفر از کارگران شاغل در معدن با اصول اولیه امداد و نجات آشنا شدند.

لیلا مختاری سرپرست اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی فراشبند با اشاره به لزوم ارائه آموزش های امدادی و کمک های اولیه به همه شهروندان ، اظهار داشت: مهمترین اقدام پس از حوادث و سوانح نحوه نجات جان مصدومان است و در صورتی می‌توان این کار را انجام داد که به افراد آموزش داده باشیم تا در مواقع لزوم همگی بتوانند با بکار گیری اصول کمک های اولیه و امداد و نجات به افراد آسیب دیده خدمات رسانی کنند لذا در این دروه آموزشی درباره اصول اولیه مدیریت بحران ، امداد و نجات ،CPR و ... آموزش های لازم از طریق مدرس هلال احمر به حاضرین داده شد.

رجبی پور مسئول واحد ایمنی معدن سرب و روی کوه سرمه نیز ضمن تقدیر از عوامل برگزاری کارگاه، دوره مذکور را بسیار مناسب و ضروری ارزیابی و اعلام داشتند این دوره با هدف ارتقاء سطح دانش و آمادگی کارگران برگزار گردید که با استقبال خوب آنها روبه رو شد.

۴ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۰۴
روابط عمومی اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان فراشبند |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید