نمایش خبر

برگزاری کارگاه آموزشی تعاون در فراشبند با موضوع : حسابداری در تعاونی ها

برگزاری کارگاه آموزشی تعاون در فراشبند با موضوع : حسابداری در تعاونی ها

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی فراشبند کارگاه آموزشی حسابداری در شرکت های تعاونی با حضور مدیران و بازرسان تعاونی های شهرستان فراشبند به مدت 176 نفر ساعت در محل این اداره برگزار گردید.

لیلا مختاری سرپرست اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی فراشبند با اعلام این خبر افزود : با توجه به نیاز سنجی انجام شده بین تعاونی های شهرستان این کارگاه آموزشی  به مدت 2 روز و  با حضور 22  نفر از مدیران ،بازرسان و اعضای تعاونی های شهرستان در محل این اداره برگزار گردید که مباحثی از جمله تعریف حسابرسی و هدف های صورت های مالی،مفاهیم اساسی حسابرسی،آشتنایی با ترازنامه مالی، آشنایی با نحوه طبقه بندی حساب ها- داریی ها- بدهی ها و حقوق صاحبان سرمایه، صورتحساب سود و زیان، ارتباط بین ترازنامه و سود و زیان تعاونی،فرآیند ثبت اصلاحات و بستن حساب ها در شرکتهای تعاونی مطرح و مورد استفاده اعضای حاضر قرار گرفت.

مختاری مشارکت تعاونی ها را مناسب ارزیابی و اعلام داشت: در نظر داریم تا پایان سالجاری با توجه به برنامه ریزی انجام شده و نیاز تعاونی ها دوره های آموزشی تخصصی با حضور مدرسان مجرب را برگزار نمائیم تا به ارتقاء سطح دانش مدیران و اعضای تعاونی ها کمک کنیم. 

سید سجاد موسوی کارشناس ارشد امور مالی و مدرس دوره مذکور نیز سطح برگزاری کارگاه را مناسب دانست و اظهار داشت: تداوم در برگزاری دوره های حسابداری و حسابرسی مالی شرکتهای تعاونی می تواند ضمن افزایش آگاهی مدیران تعاونی ، زمینه را جهت شفافیت مالی در شرکتها و رشد بیش از پیش تعاونی ها مهیا نماید.

لازم به ذکر است در پایان کارگاه موسوی مدرس دوره به سوالات حاضرین در خصوص نحوه تنظیم اسناد مالی و تکمیل دفاتر تعاونی پاسخ داد و مقرر گردید موضوعات مورد نظر اعضای تعاونی ها در دوره های بعدی مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد.

 

 

۱۸ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۲۷
روابط عمومی اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان فراشبند |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید