نمایش خبر

کمیته رفع موانع تولید شهرستان سپیدان در کارخانه آبمعدنی وی وانت تشکیل گردید.

کمیته رفع موانع تولید شهرستان سپیدان در کارخانه آبمعدنی وی وانت تشکیل گردید.

 

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان سپیدان به منظور بررسی و تبادل نظر و هماهنگی برای حل و فصل مشکلات و موانع تولید کارخانه آبمعدنی وی وانت  ضمن بازدید، جلسه ای با حضور فرماندار و اعضای کارگروه رفع موانع تولید و مدیران کارخانه در محل  کارخانه آبمعدنی وی وانت برگزار شد.

جمال جوادی جهرمی فرماندار  و رئیس کارگروه رفع موانع تولید شهرستان  بیان نمود: از تصمیمات کمیته تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان این است که تا جایی که می‌توانیم جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید را در واحد‌های تولیدی مشکل دار با حضور مسئولان برگزار نماییم و در جهت کاهش و برطرف کردن مشکلاتشان اقدام کنیم.

فرماندار سپیدان ضمن تشکر از مسئولان فعال شهرستان بیان نمود  اعضای کارگروه  و دیگر مسئولان دستگاه های  دولتی  در تلاش هستند تا تمام موانع واحد ها  که قانونی و قابل حل است را رفع نمایند تا خللی در امر تولید ایجاد نگردد.

 

در ادامه  مشکلات  موجود کارخانه از سوی مدیران شرکت مطرح و مورد بررسی  مسئولان قرار گرفت و جهت حل آن دستورات لازم نیز صادر گردید.

 

شایان ذکر است : کارخانه آب معدنی ویوانت با بهره مندی از خط تولید پر سرعت و ماشین آلات فوق پیشرفته و تمام اتوماتیک ساخت کشور فرانسه یکی از کارخانه های بزرگ تولید کننده آب معدنی طبیعی است که در سال 1388 راه اندازی گردیده است. منبع تامین کننده آب معدنی ویوانت از چشمه آیریداغ واقع در فراز رشته کوه های زاگرس با ارتفاع 2220 متر از سطح دریا بوده که به دلیل دور بودن از زمین های زراعی و باغات و فاضلاب های انسانی دارای آبی سالم و گوارا، با نیترات و نیتریت بسیار کم می باشد. ظرفیت تولید معادل 25200 بطری در ساعت و همچنین 12000 لیوان یکبار مصرف 240 سی سی و 140 سی سی در هر ساعت است. در حال حاضر آب معدنی ویوانت در سه سایز بطری 1500 سی سی،500 سی سی و 330 سی سی و دو سایز لیوانی 240 سی سی و 140 سی سی ارائه می گردد. شایان ذکر است شرکت نوشازاگرس با نام تجاری ویوانت به برخی کشورهای حوزه خلیج فارس از جمله عمان و قطر و بعضی از کشورهای شرق آسیا از قبیل مالزی و سنگاپور صادرات داشته و در داخل کشور نیز 21 استان و 84 شهرستان را بوسیله نمایندگی های فعال تحت پوشش توزیع دارد.

۱۸ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۳۲
روابط عمومی اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان سپیدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید