نمایش خبر

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس عنوان نمود:

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس عنوان نمود:
ثبت‌نام سی و یکمین جشنواره امتنان از جامعه کار و تولید در فارس آغاز شد


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس ثبت نام سی و یکمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید ( کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه) از امروز 20 مهر آغاز شد.

سهراب مختاری  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس با اشاره به اینکه زمان ثبت‌نام در این جشنواره برای جامعه هدف آن از 20 مهر ماه تا 20 آبان ماه سال جاری خواهد بود، گفت: کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان می‌توانند همزمان با سایر استان‌های کشور با مراجعه به سامانه اینترنتیhttp://emtenan.mcls.gov.ir    نسبت به انجام فرایند ثبت نام اقدام کنند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس هدف از برگزاری این جشنواره را ارج نهادن به اندیشه‌ها، تلاش‌ها و فعالیت‌های ارزشمند کارگران و تشـویق نیروهـای کارگری مولد، متخصص و مبتکر به منظور ترویج و ارتقاء هر چه بیشتر فرهنگ کار، رعایت انضباط در محیط کار، مشارکت، خلاقیت و نوآوری و ایجاد انگیزه در بین کارگران بیان کرد.

سهراب مختاری  همچنین اظهار نمود: جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه  هر سال در سه مرحله مقدماتی در سطح کارگاهی و کارخانه، در سطح استانی و مرحله نهایی در سطح کشور انجام می‌شود.

مختاری  ابراز امیدواری کرد با توجه به شعار سال 98 با عنوان رونق تولید، با تعامل دستگاه های اجرایی و بنگاه های اقتصادی استان شاهد حضور پررنگ جامعه کار و تولید استان در این جشنواره باشیم.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس  زمان برگزاری جشنواره استانی امتنان از کارگران، گروههای کار و واحدهای نمونه را هفته کارگر اعلام کرد و افزود: در ادامه فرآیندهای جشنواره و در مرحله ملی، با تشکیل کارگروه‌های ارزیابی و داوری پس از بررسی طرح‌ها و مستندات لازم و راستی آزمایی از بین منتخبان استانی؛ منتخبان ‌کشوری در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی انتخاب و همزمان با هفته کارگر با حضور مقامات کشوری در جشنواره ملی امتنان، تجلیل می‌شوند.

مختاری در پایان عنوان نمود: ثبت نام کنندگان و واجدین شرایط جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند در مرکز استان به مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه  اجتماعی و در شهرستان‌های تابعه به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان محل کارگاه خود مراجعه کنند.
۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید