نمایش خبر

پودمان آموزشی مدیریت در تعاونی ویژه شرکت تعاونی های شهرستان فراشبند برگزار شد

پودمان آموزشی مدیریت در تعاونی ویژه شرکت تعاونی های شهرستان فراشبند برگزار شد


به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان فراشبند کارگاه آموزشی با عنوان آشنایی با اصول مدیریت در تعاونی ها ویژه شرکتهای تعاونی تحت پوشش این اداره با حضور 35 نفر از مدیران و اعضای تعاونی ها و به مدت 420 نفر ساعت در محل این اداره برگزار گردید.

رفعت پناه سرپرست اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی فراشبند هدف از برگزاری پودمان مذکور را آشنایی مدیران تعاونی با قوانین و مقررات تعاون، حدود و وظایف اختیارات خود، شیوه های بهبود مدیریت و افزایش دانش آنها ذکر کرد . وی ضمن تشکر از مشارکت مناسب و حضور بموقع و فعال  مدیران و اعضای شرکتهای تعاونی در دوره اظهار داشت متناسب با شرایط و نیاز تعاونی ها تا پایان سالجاری دوره های مدیریتی و تخصصی دیگری نیز با همت کارشناس تعاون اداره برگزار می گردد که امیدواریم کارگاههای آتی نیز با استقبال خوب تعاونی ها همراه باشد.

لیلا مختاری کارشناس تعاون و مدرس این دوره نیز سطح کارگاه را مناسب ارزیابی و عنوان کرد حاضرین در این دوره با اصول و مبانی مدیریت و برنامه ریزی در تعاونی ها، قوانین و مقررات بخش تعاون ، ارکان تعاون و حدود وظایف و اختیارات آنها، مدیریت منابع مالی و انسانی در تعاونیها وانواع مجامع شرکت های  تعاونی آشنا شدند.

لازم بذکر است در پایان کارگاه آموزشی از حاضرین آزمون کتبی بعمل آمد و برای افرادی که موفق شوند 70 درصد نمره را کسب نمایند گواهی پایان دوره صادر خواهد شد.

۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۰
روابط عمومی اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان فراشبند |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید