نمایش خبر

جلسه کمیسیون کارگری در شهرستان سپیدان برگزار شد

جلسه کمیسیون کارگری در شهرستان سپیدان برگزار شد
 

به منظور بررسی و حل مشکلات معوقات جامعه کارگری و اخراج کارگران تعدادی از واحد های تولیدی –صنعتی شهرستان ، جلسه کمیسیون کارگری شهرستان سپیدان به ریاست غفوری معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار سپیدان و با حضور ابراهیم  هوشمندی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی سپیدان ،بخشدار و مدیران دستگاههای اجرایی و واحد های تولیدی و صنعتی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارس روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی سپیدان ، معاون فرماندار در این جلسه بر ضرورت تسریع در پرداخت حقوق معوقه کارگران و حفظ اشتغال موجود با همکاری مدیران دستگاههای اجرایی و مدیران واحد های مشکل دار تاکید کرد.

ابراهیم هوشمندی با تقدیر و تشکر از همدلی و همراهی همه اعضای حوزه کارگری شهرستان در رفع مشکلات حوزه کارگری تصریح کرد: حمایت از تولید، ایجاد اشتغال و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و کارگری از اهداف تشکیل کمیسیون کارگری می باشد.

 وی  اضافه کرد: همه در برابر صیانت از جامعه کارگری وظایفی داریم، از این رو همکاری و هماهنگی دستگاه های مرتبط می تواند مسیر را برای حل و فصل مشکلات جامعه کارگری هموار سازد.

هوشمندی بر شناسایی ،رصد و رفع مشکلات واحدهای کارگری تاکید کرد و افزود: پشتوانه حقیقی برای استقلال کشور در گرو فعالیت های مسئولانه کارگران و تعامل مثبت و سازنده مدیران واحدهای تولیدی است و در این خصوص کارگران نقش کلیدی در توسعه و پیشرفت کشور بر عهده دارند.

در ادامه مشکلات واحد های حاضر در جلسه مطرح و مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید  پرداخت حقوق و معوقات  کارگران در اولویت مدیران واحدهای کارگری باشد و مدیران توجه ویژه ای به مطالبات این قشر زحمت کش داشته باشندهمچنین واحد های شهرستان کتبا مشکلات خودرا به فرمانداری و اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان اعلام و پیگیر رفع مشکلات  باشند.

۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹
روابط عمومی اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان سپیدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید