نمایش خبر

16 شرکت تعاونی برتر فارس معرفی می شوند

16 شرکت تعاونی برتر فارس معرفی می شوند
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی فارس از معرفی تعاونگران برتر در اولین روز از هفته آینده خبر داد .
 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس سهراب مختاری اظهار داشت : چهاردهمین  دوره معرفی  تعاونی های برتر استان فارس در سال 98 با شعار تعاون و رونق تولید با تاکید بر نقش ممتاز و برجسته تعاونی ها در رشد و توسعه اقتصادی استان روز شنبه نهم شهریور ماه برگزار می گردد .

مختاری گفت : در این همایش 16 تعاونی برتر در حوزه های مختلف همچون تعاونی تولیدی ، صنعتی ، کشاورزی ، خدماتی ، مصرف ، معدنی و صنایع دستی تقدیر خواهد شد .

مختاری با بیان این که این رویداد هر ساله در قالب ملی و استانی در سراسر کشور برگزار می شود ادامه داد: در فارس بیش از 6 هزار شرکت تعاونی فعال وجود دارد و جمعیت اعضای تعاونی های استان بالغ بر یک میلیون نفر است که با احتساب خانواده های این اعضا ، می توان گفت بیش از نیمی از جمعیت فارس با بخش تعاون در ارتباط هستند .

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی فارس با بیان این که در این رویداد بزرگ 1500 شرکت تعاونی از بین تعاونی های فعال فارس شرکت کردند خاطر نشان کرد : 16 تعاونی ، براساس شاخص های اعلامی انتخاب شدند که بعد از تایید وزارت تعاون ، کارو رفاه اجتماعی در اولین روز هفته آینده معرفی و تقدیر خواهند شد .

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس  هدف از برگزاری این جشنواره را توسعه و ترویج فرهنگ تعاون اعلام کرد و افزود : معرفی توانمندی های بخش تعاون ، ارج نهادن به زحمات تلاشگران این بخش ، تشویق و ترغیب فعالیت های تولیدی و توزیعی در مناطق مختلف و ایجاد فضای مناسب برای انتقال دانش رسمی و بومی در تعاون و توسعه مشارکت های مردمی به صورت کار جمعی از دیگر اهداف برگزاری این همایش است .

مختاری ادامه داد : برگزاری این جشنواره با هدف معرفی الگوهای عملی موفق در جهت بهره گیری سایر تعاونی ها از روش ها ، دستورالعمل ها و ابزارهای مدیریتی می باشد که باعث ارتقای سطح کمی و کیفی تعاونی می گردد .  

۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۸:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید