نمایش خبر

تشکیل جلسه شورای اداری شهرستان فراشبند به ریاست مدیریت کارآفرینی و اشتغال فارس

تشکیل جلسه شورای اداری شهرستان فراشبند به ریاست مدیریت کارآفرینی و اشتغال فارس

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی فراشبند جلسه شورای اداری این اداره با دستورجلسه خود ارزیابی عملکرد 5 ماهه کارکنان به ریاست سعید بیاری مدیریت کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی فارس برگزار گردید.

رفعت پناه سرپرست اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان فراشبند با اعلام این خبر افزود: جلسه مذکور با توجه به برنامه ریزی قبلی انجام شده و جدول زمانبندی ارزیابی ادارات فارس به ریاست بیاری مدیریت کارآفرینی اشتغال فارس در محل این اداره برگزار گردید ،که طبق چک لیست های ارجاعی عملکرد همکاران در حوزه های مختلف عملکردی به تفکیک بررسی و مورد ارزیابی استان قرار گرفت.

در این جلسه مدیریت کارآفرینی و اشتغال فارس ضمن بررسی نقاط ضعف و قوت کاری، عملکرد همکاران را در تمامی حوزه های کاری مثبت ارزیابی و اعلام داشت: اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان فراشبند جزء ادارات قوی در سطح استان فارس است که عملکرد خوب پرسنل این اداره در بخش های مختلف عملکردی بویژه حوزه اشتغال و کارآفرینی مشهود می باشد.

 وی در ادامه نکاتی را در بحث برندینگ ، برندسازی و معرفی و فروش محصولات تولیدی روستائیان فارس تحت پنج برند خاص در سال آتی بیان  و در پایان حوزه روابط کار را حوزه ای بسیار مهم در چارت سازمانی ادارات زیر مجموعه ذکر کرده و خواستار توجه بیشتر پرسنل به این حوزه و تسلط جمعی همکاران علاقه مند به این بخش به مفاهیم اصلی و مواد قانونی چالش برانگیز و حیاتی قانون کار شدند.

لازم بذکر است با طرح ریزی برنامه زمان بندی اعلام شده توسط دکتر مختاری مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی فارس، مدیریت های مختلف ستادی با حضور در تمامی شهرستان ها عملکرد ادارات را بصورت تخصصی ارزیابی و ضمن شناسایی نقاط ضعف و قوت،رهنمودهای لازم را جهت بهبود امور ارائه می نمایند.

۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۰۰
روابط عمومی اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان فراشبند |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید