نمایش خبر

پنجمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان زرین دشت برگزار شد

پنجمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان زرین دشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره  تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرین دشت، پنجمین جلسه کارگروه اشتغال این شهرستان با حضور روسای ادارات عضو ،بخشداران و دهیاران و به ریاست فرماندار در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

ابتدای  جلسه محمد جواد شاکری  رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری زرین دشت  دستور کار را قرائت و گزارشی از سامانه رصد اشتغال ،طرح کارورزی ،مشوق های بیمه ای و پرداخت تسهیلات اشتغالزا ارائه کردایشان  به تشریح برنامه بسته توانمندسازی و ارتقای اشتغال روستائیان و عشایر پرداخت و افزود:این بسته شامل 20 طرح بوده که تمام فرایند آموزش ،توانمند سازی ،تولید و بازاریابی را شامل می شود . لذا اجرای مجموعه آن می تواند گام بسیار موثری در راستای ایجاد اشتغال و توانمند سازی اقشار روستایی باشد

در ادامه ابراهیم خرم فرماندار شهرستان ضمن تاکید بر اجرای طرح های عنوان شده در بسته مذکور تعامل و همکاری دستگاهها و دهیاران را خواستار شد . ایشان با بیان اینکه روستاها منشا تحول و تولید در هر جامعه ای هستند افزود دهیاران بعنوان شخص اول هر روستا می بایست حساسیت کامل جهت اجرای برنامه های دولت در راستای خود داشته و با پیگیری های لازم خود را بعنوان یک پایلوت معرفی نمایند .

وی با حساس خواندن وضعیت موجود عنوان داشت برخی از طرح های مذکور در حال اجرا و برخی در شرف اجراست لذا هر دهیار با معیار پیشبرد اهداف هر طرح ارزیابی و در صورت انجام بهینه مورد تشویق خواهد شد.

۲۲ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۲۱
روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی زرین دشت |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید