نمایش خبر

جلسه کارگروه اشتغال شهرستان سپیدان با موضوع تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران تشکیل شد.

جلسه کارگروه اشتغال شهرستان سپیدان با موضوع تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران تشکیل شد.

سومین جلسه هماهنگی و بررسی پیشرفت و عملکرد ادارات عضو در راستای  تشکیل تعاونی توسعه و عمران شهرستان سپیدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی سپیدان  سومین جلسه هماهنگی و بررسی اقدامات و عملکرد ادارات عضو جهت تشکیل تعاونی توسعه و عمران شهرستان سپیدان  به ریاست جمال جوادی جهرمی فرماندار و با حضور ابراهیم هوشمندی رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ،  بخشداران  بخش های مرکزی ،همایجان و بیضا ، تشکل ها ،اتحادیه ها ،اصناف و ادارات شهرستان در محل فرمانداری  برگزار شد .

در این جلسه نخست  فرماندار ضمن یاد آوری مزیت و ثمرات تشکیل تعاونی توسعه و عمران  ،عملکرد و اقدامات ادارات و هیات موسس نسبت به مصوبات جلسه قبل ضعیف دانست و خواستار ارائه گزارش از تک تک مدیران شهرستان در خصوص جذب اعضا درشرکت تعاونی مذکور شد.

سپس رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ضمن تشریح قانون تاسیس شرکت تعاونی توسعه و عمران و قرائت اساسنامه بیان نمود : تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان نیازمند عزم همگانی و اراده جمعی است و باید تمامی ادارات و نهادها با همکاری هم این مهم را که نیاز شهرستان است در کوتاه ترین زمان ممکن به ثمر برسانند.

در ادامه سایر اعضای حاضر در جلسه  پس از ارائه گزارش ، مشکلات و راهکارهای خود بیان و مصوبات جلسه جمع بندی  شد.

گفتنی است مقرر شد رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی جهت جلب اعتماد عموم  در مراسمات نماز جمعه و همایشهای بسیج و سپاه  و جلسات دهیاران شهرستان  حضور و مزایا و ثمرات تشکیل تعاونی را تشریح نماید.

۲۲ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۱۶
روابط عمومی اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان سپیدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید