نمایش خبر

کارگاه آموزشی کارآفرینی ویژه شرکت های تعاونی شهرستان فراشبند برگزار شد

کارگاه آموزشی کارآفرینی ویژه شرکت های تعاونی شهرستان فراشبند برگزار شد
 

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان فراشبند اولین کارگاه آموزشی کارآفرينی ویژه مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکتهای تعاونی فراشبند در محل این اداره برگزار گردید.

رفعت پناه سرپرست اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی فراشبند هدف از برگزاری دوره مذکور را آشنایی مدیران تعاونی با اصول کارآفرینی،گسترش فرهنگ کارآفرینی در بین تعاونگران ،ایجاد خلاقیت و نوآوری در کسب و کار، ارتقاء دانش مدیران و آشنایی آنها با راهکارهای توسعه و گسترش کسب و کار خود ذکر کرد و افزود دوره مذکور با حضور 20 نفر از مدیران و اعضای هیات مدیره تعاونی ها برگزار گردید که  با توجه به استقبال مناسب تعاونی ها در نظر داریم دوره ها را بصورت مستمر برگزار نمائیم.

حمیدرضا رضایی مدرس این دوره نیز سطح کارگاه را مناسب ارزیابی و عنوان کرد حاضرین در این دوره با اخلاق کسب و کار، اصول و روشهای نو در کارآفرینی ،مدیریت بازاریابی،راهکارهای توسعه و گسترش کسب و کارهای موجود،مفاهیم و مبانی نظری کارآفرینی و نقش آن در حل مسئله، کارآفرینی و بهبود شیوه های مدیریتی و ارزش آفرینی،مدیریت مالی و حسابداری در کسب و کارهای اقتصادی و ... آشنا شدند.

 
۲ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸
روابط عمومی اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان فراشبند |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید