نمایش خبر

به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر برنامه ورزش صبحگاهی در کارخانه شیر پگاه برگزار شد

به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر برنامه ورزش صبحگاهی در کارخانه شیر پگاه برگزار شد
به مناسبت پنجم تیرماه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر؛ یک برنامه ورزش صبحگاهی با حضور مسئولین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس و بیش از یکصد تن از مدیران و کارکنان کارخانه شیراز پگاه فارس در محوطه این کارخانه برگزار شد.
  

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان فارس :قدر خادم الحسینی مدیریت اجتماعی  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس در پایان این برنامه ضمن یاد کردن از شهدای کارخانه پگاه فارس،اظهار نمود: « برنامه ورزش های صبحگاهی و پیاده روی در سطح مراکز تولیدی استان، از سال 96 شروع و زمان بندی شده است و تلاش کردیم  با شروع زنگ تولید ،ورزش کارگری هم در کارخانجات استان عملیاتی شود.

مدیریت  اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس افزود : ورزش یکی از راههای موثر کاهش آسیب های اجتماعی است که در خصوص تولید و مراکز تولیدی می تواند موجب سلامت کارگران وکارفرمایان و به تبع آن موجب تولید باکیفیت شود.

در ادامه مراسم مهندس باغبان باشی مدیرعامل شیرپگاه فارس از حضور مسئولین در این برنامه ورزشی تشکر کرد.

مدیرعامل کارخانه شیرپگاه فارس ، اطلاع رسانی و آموزش، اراده لازم، ورزش و داشتن روحیه ورزشی را عواملی دانست که در بستن راههای درونی و برونی گسترش اعتیاد موثر می باشد.

باغبان باشی گفت : تحت تاثیر عوامل بیرونی نظیر ناکامی های اجتماعی ، مشکلات اقتصادی و... فرد ممکن است دچار اعتیاد شود که ورزش می تواند موجب کاهش این عوامل شود.سعی ما در کارخانه پگاه فارس بر این است که ورزش را دربین همکاران خود گسترش دهیم و تاسیس سالن ورزشی توپی و سالن بدنسازی ، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در مناسبت های مختلف اقداماتی بوده که در این زمینه انجام داده ایم

در ادامه برنامه ،حجت السلام ربانی امام جمعه زرقان ضمن تشکر از برگزار کنندگان این برنامه ورزشی ، توصیه به ورزش را توصیه امر به معروف دانست.

سمیه رفیعی سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی زرقان هم در حاشیه این مراسم گفت : پیشگیری از اعتیاد برای برقراری صحت و سلامت جامعه هدف و تولید از نگرش ها و اهداف ما در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی زرقان می باشد.این مهم به وسیله اموزش و ترویج فرهنگ ورزش و همدلی بین کارگران و کارفرمایان میسر می گردد.

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی زرقان  ابراز کرد : از جمله موارد اساسی که باید مدنظر داشت این است که که کارگرانی که دچار اعتیاد شده اند را به عنوان یک بیمار تلقی کنیم و هیچ وقت انها را اخراج نکینم تا مشکلات وی از فردی به خانوادگی تبدیل نشود.

رفیعی از شرکت پگاه به خاطر برگزاری این برنامه ورزشی که به صورت نمادین وبه منظور تشویق به کاهش اعتیاد برگزار شده بود ، تشکرکرد.

۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید