نمایش خبر

دبیر اتاق تعاون استان فارس از آغاز ثبت نام شرکت در جشنواره ملی تعاونی های برتر خبر داد

دبیر اتاق تعاون استان فارس از آغاز ثبت نام شرکت در جشنواره ملی تعاونی های برتر خبر داد
مجتبی محلاتی گفت:چهاردهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر در سال 98 با شعار تعاون و رونق تولید با نظر به نقش متمایز و برجسته تعاونی ها ​در رشد و توسعه اقتصادی استان برگزار می شود.

 

دبیر اتاق تعاون استان فارس اظهار داشت :توسعه و ترویج فرهنگ تعاون،معرفی توانمندی های بخش تعاون،ارج نهادن به زحمات تلاشگران این بخش و ارتقاء جایگاه و اهمیت تعاون و مشارکت در جامعه،ایجاد انگیزه و رقابت سالم میان اعضاءخانواده بزرگ تعاون کشور و تشویق و ترغیب فعالیت های تولیدی و توزیعی در مناطق مختلف بصورت کار جمعی از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

محلاتی معرفی الگوهای عملی موفق شرکت های تعاونی را در جهت بهره گیری سایر تعاونی ها از روش ها ،دستورالعمل ها و ابزارهای مدیریتی با هدف ارتقاء وضعیت خود و ایجاد فضای مناسب برای انتقال دانش رسمی و بومی در تعاون و توسعه مشارکت های مردمی را از جمله اهداف دیگر برگزاری این جشنواره عنوان کرد

دبیر اتاق تعاون فارس همچنین حجم فروش،درصد افزایش تعداد اعضا،میزان رشد سودآوری و استفاده از سیستم های مکانیزه و ...را معیارهای تخصصی انتخاب تعاونی های برتر دانست.

وی بیان داشت:اشتغالزایی،فعالیت در مناطق محروم،استفاده از فناوری های اطلاعاتی،تنظیم به موقع صورت های مالی،تعامل با دستگاه های اجرایی ذی ربط،خلاقیت و نوآوری و ... از جمله معیارهای عمومی جهت انتخاب تعاونی برتر به شمار می رود.

محلاتی بیان داشت:گرایش های تعاونی جهت شرکت در این جشنواره اعم از تامین نیاز تولیدکنندگان،تامین نیاز مصرف کنندگان،تامین نیاز صنوف توزیعی،تامین نیاز صنوف خدماتی،مسکن،حمل و نقل،اعتبار،عمرانی،فراگیر ملی،دهیاری،دانش بنیان،زنان،صنایع دستی،فرش دستباف،اتاق تعاون،بنیاد تعاون و کارآفرینی،خدماتی ،سهامی عام،مرزنشینان،کشاورزی،صنعتی،معدنی،و اتحادیه های تعاونی می باشد.

دبیر اتاق تعاون استان فارس خاطر نشان کرد:با توجه به برگزاری این رویداد ملی در نیمه دوم شهریورماه،تعاونگران محترم می توانند از تاریخ 98/3/4 لغایت 98/3/10 از طریق مراجعه به سامانه www.taavonibartar.ir نسبت به ثبت نام ،شرکت و کسب اطلاعات بیشتر در این جشنواره اقدام نمایند

۵ خرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید