نمایش خبر

غبار روبی و گلباران قبور مطهر شهدای شهرستان سپیدان به مناسبت ​گرامیداشت هفته کارگر

غبار روبی و گلباران قبور مطهر شهدای شهرستان سپیدان به مناسبت ​گرامیداشت هفته کارگر

جمعی از نمایندگان جامعه کارگری سپیدان به مناسبت  گرامیداشت هفته کارگر قبور مطهر شهدای شهرستان را غبار روبی و گلباران کردند.

به گزارش روابط عمومی  اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی سپیدان ، با حضور رئیس  اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی سپیدان، رئیس بنیاد شهید، جمعی از شوراهای اسلامی کارگران و نماینده کارگران برخی از واحدهای تولیدی؛مسئول بسیج کارگری و انجمن صنفی کارگران ساختمانی و انجمن صنفی رانندگان  قبور مطهر شهدای شهرستان گلباران و عطر فشانی  شد.

در این حرکت فرهنگی جامعه کارگری سپیدان ضمن قرائت فاتحه و نثار گل، با شهدای انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم تجدید بیعت کردند.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سپیدان در این آئین گفت: شهدا گنجینه های بزرگ و با ارزشی هستند که امنیت و آرامش کشور مرهون خون پاک این عزیزان است.

ابراهیم هوشمندی افزود: شهدا حق بزرگی بر گردن تک تک افراد جامعه دارند و پاسداری از خون پاک آنان و تکریم خانواده هایشان ضروری است.

وی بیان کرد: جامعه کارگری امروز وظیفه سنگینی در تحقق رونق تولید برعهده دارند.

رئیس  اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سپیدان ادامه داد: شهرستان سپیدان یکی از شهرستان های مهم صنعتی با جمیعت بالای کارگری است و باید همه توان ها و همت ها در این شهرستان برای افزایش تولید داخلی و رونق تولید و در پی آن اقتصادی به کار گرفته شود.

در ادامه این مراسم فرهنگی ، حضار با حضور بر مزار متوفیان کارگر در سال گذسته  ،ضمن قرائت فاتحه قبور آنان را گلباران نمودند .

گفتنی است این مراسم فرهنگی همه ساله به مناسبت هفته کارگر توسط اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی سپیدان جهت تجدد پیمان با شهدا  برگزار می گردد.

 

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۵۸
روابط عمومی اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان سپیدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید