نمایش خبر

دیدار جامعه کار و تلاش با فرماندار شهرستان سپیدان

دیدار جامعه کار و تلاش با فرماندار شهرستان سپیدان

جمعی از اعضای شوراهای اسلامی کارگران ، نمایندگان کارگران واحدهای تولیدی صنعتی ، رئیس و کارکنان اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی  شهرستان سپیدان   به مناسبت هفته کار و کارگر با فرماندار شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سپیدان : جمال جوادی جهرمی فرماندار شهرستان سپیدان دراین دیدار صمیمی  ضمن تبریک هفته کار وکارگر و مطالبی درشان و ارزش  کارگر بیان نمود  و با اشاره مقوله کار گفت: کارگران ذخیره ها ومنابع این کشور هستند وما باید این منابع مولد وجهاد گران بزرگ عرصه خدمت ونهضت را یاری کنیم ودستشان را ببوسیم چون موتور متحرکه پیشرفت این جامعه به دست اینها حرکت می کند .

وی در ادامه با اشاره به نقش مهم واساسی کارگران در پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت : کارگران نقش بسزایی در پیروزی انقلاب اسلامی داشته اند  و نظام  همیشه نیازمند  پشتیبانی وحضورو تلاش  قشر کارگری بوده و هست .

وی در ادامه با اشاره به نقش کارگران در تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص رونق تولید در کشور افزود : کارگران سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی هستند و خدمات و زحمات آنان در این عرصه قابل تقدیر است.

هوشمندی رئیس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی نیز در این جلسه ضمن تبریک به مناسبت هفته کارگر و گزارشی جامع از عملکرد اداره در تمامی حوزه ها به بیان مطالبی در خصوص هفته کارگر و نامگذاری روز کارگر و شان والای کارگران  بیان کرد.

هوشمندی گفت : بایستی توجه ویژه ای به ظرفیت های اقتصادی شهرستان کرد و اگر بتوان از تمام این ظرفیت ها بخوبی استفاده شود علاوه بر اینکه می تواند جوان سپیدانی مشغول بکار شود نیروی کار از سایر شهرستان ها هم جذب کند و این مدیریت می خواهد.

وی از برگزاری پیاده روی صبحگاهی باحضور جامعه کارگری و مسئولین شهرستان، سخنرانی پیش از خطبه نماز دشمن شکن و تقدیر از برترین های کارگری و قرآنی خبر داد .

گفتنی است  در این نشست کارگران مشکلات خود و سایر کارگران  را در حضور فرماندار  مطرح و از رهنمود های لازم بهره مند شدند .

۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۵۲
روابط عمومی اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان سپیدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید