نمایش خبر

مسابقات قرآن کریم کارگری شهرستان سپیدان به مناسبت هفته کار و کارگر در سپیدان برگزار شد

مسابقات قرآن کریم  کارگری شهرستان سپیدان  به مناسبت هفته کار و کارگر در سپیدان برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان سپیدان  مسابقات  قرآن کریم ویژه جامعه کار و تولید، کارگران و خانواده های آنان به همت  اداره  تعاون، کار و رفاه اجتماعی سپیدان  برگزار و با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد

هوشمندی رئیس اداره  تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سپیدان  در این مراسم با اشاره به اینکه برگزاری مسابقات قرآنی سبب فرهنگ سازی و همچنین کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود، گفت: امیدواریم بتوانیم با برپایی چنین برنامه‌های فرهنگ قرآنی  در این شهرستان فرهنگ قرآنی بین  جامعه کار و تولید بیشترترویج دهیم.

هوشمندی  افزود: برگزاری چنین مسابقات قرآنی ، سبب ترویج فرهنگ قرآن و کشف استعدادهای قرآنی در بین اقشار کارگری، می‌شود و نتایج بسیار خوب و مطلوبی در کار و تولید را به دنبال دارد که کارگران باید با الگو قرار دادن قرآن و مفاهیم آن در کار و زندگی خود ،کسب و کار حلال به دست آورند.

هوشمندی  ادامه داد: در این مسابقات نفرات برتر شهرستان انتخاب و به مرحله استانی که هرساله با حضور شرکت‌کنندگان برتر جامعه کار و تلاش استان برگزار می گردد  اعزام خواهند شد. و از نفرات برتر این مسابقات در نماز جمعه این هفته تجلیل خواهیم کرد.

شایان ذکر است در این مسابقات 30 نفر شرکت کننده در رشته های رشته های قرائت ، ترتیل ، حفظ و اذان با هم رقابت کردند .

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۴۸
روابط عمومی اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان سپیدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید