نمایش خبر

بازدید از کارخانجات شهرستان اقلید در هفته کار و کارگر و تقدیر از کارگران

بازدید از کارخانجات شهرستان اقلید در هفته کار و کارگر و تقدیر از کارگران

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اقلید به مناسبت بزرگداشت هفته کار و کارگر و به منظور تبریک و تجلیل از کارگران  ، با حضورنماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار، رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، رئیس دادگستری ، دادستان شهرستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان ، از کارخانه استیل و مجتمع گوشت شهرستان بازدید بعمل آمد .

ابوالفضل مسعودی رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت : هفته کارگر فرصت مغتنمی است تا قشر عزیز کارگر و جایگاه کار و تلاش و چرخه تولید در جامعه مورد شناخت بیشتر و تجلیل و تکریم قرار گیرد .

وی ادامه داد: آئین مقدس اسلام نگاه ویژه ای به استقلال اقتصادی و پرهیز از وابستگیها در تمام شئونات مورد نیاز اجتماع خود دارد، که این موضوع مهم منوط به درک جامعه کارگری و حمایت جدی از کار و رونق تولید می باشد و بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی کارگر آن کسی است که کار می کند تا ملت و کشورش به عزت استقلال دست پیدا کند.

مسعودی افزود:  بنابر این همه دست اندرکاران و بویژه متصدیان قوانین کارگری وظیفه دارند تا تسهیلات لازم جهت به حرکت درآمدن چرخه اقتصادی و آرامش خاطر کارگران پر تلاش را ایجاد نمایند .

در این بازدیدها که با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولین شهرستان انجام شد ، مسائل و مشکلات مجتمع  گوشت و کارخانه استیل نیز مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و همچنین کارگران خواسته های خود را بیان کردند.

 در پایان نیز با تقدیم گل به کارگران از زحمات آنها تقدیر بعمل آمد .

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۰۸
روابط عمومی اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان اقلید |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید