نمایش خبر

برگزاری جشن بزرگ کارگری در شهرستان زرقان

برگزاری جشن بزرگ کارگری در شهرستان زرقان

به مناسبت هفته کارگر ، با میزبانی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان و حضور مدعوین جلسه حجت الاسلام ربانی امام جمعه زرقان ، امیری فرماندار شیراز و هیات همراه، رحیمی بخشدار زرقان ، خادم الحسینی معاونت امور اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس ، و فعالان کارگری با لباس رسمی کارگاه  ، جشن بزرگ کارگری در سالن سرو شهرستان زرقان برگزار گردید.

 در ابتدا رفیعی سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن خیرمقدم و خوشامدگویی به حاضرین در جلسه و تبریک روز جهانی کارگر اعلام نمود: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) مبنی بر نامگذاری امسال به سال رونق تولید ، یکی از ارکان تولید کارگران می باشند که می توانند چرخ صنایع را به گردش درآورند .

در ادامه رفیعی عنوان کرد: کارگران باید در این بحران اقتصادی بصورت جهادی در عرصه کار و تلاش فعالیت نمایندو محیط کار را همانند محیط خانه خود بدانند و با کمبود و مشکلات کنار بیایند تا بتوانیم تحریم هارا پشت سر بگذاریم و همچنین کارفرمایان باید تکالیف قانونی خویش را جامه عمل بپوشانند و با پرداخت به موقع مزد قانونی مصوب شورای عالی کار و پرداخت لیست بیمه جهت استفاده کارگران و خانواده ایشان در مواقع نیاز به  خدمات حمایتی صندوق بیمه ، در رفع نیاز این قشرزحمت کش خدمت رسانی کنند .

رفیعی در پایان سخن دوستانه با کارگران داشت و از ایشان خواستند که تمام تلاش خود را جهت کسب مهارت و تخصص در شغل و حرفه خود انجام دهند  تا عدم امنیت شغلی و قرارداد های موقت ازبین برود .

در پایان از کارگران برگزیده کارخانجات و گروههای کار و واحدهای نمونه کار ، با اهدائ لوح تقدیر و کارت هدیه  ، قدردانی بعمل امد
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۳۳
روابط عمومی اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان زرقان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید