نمایش خبر

تشکیل ​جلسه کمسیون کارگری در شهرستان فیروزآباد

تشکیل ​جلسه کمسیون کارگری در شهرستان فیروزآباد

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فیروزآباد جلسه کمسیون کارگری شهرستان با حضور اعضاء کمسیون کارگری و روسای دستگاه های مرتبط در محل دفتر مدیریت شرکت کربنات سدیم کاوه برگزار گردید .

در این جلسه ابتدا کاظمی سرپرست اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی فیروزآباد  ضمن  تبریک به مناسبت آغاز هفته کارگر از مدیریت شرکت کربنات سدیم کاوه و اعضاء کمسیون کارگری تشکر کرد و عنوان داشت: یکی از هدف های مهم کمسیون کارگری رصد کردن مسائل و مشکلات جامعه کارگری ، حمایت از تولید ، ایجاد اشتغال و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و کارگری بوده و در این راستا می بایست منافع دو قشر کارگر و کارفرما تامین گردد .

کاظمی در ادامه با اشاره به اهمیت کار و کارگری در نظام جمهوری اسلامی در تجلیل از مقام کارگر گفت: هفته کار و کارگر در نظام جمهوری اسلامی فرصت مناسبی برای مسئولین دستگاه های اجرایی است تا با همدلی و همکاري در راستای کاهش مشکلات جامعه کارگری گام بردارند.

 وی با اشاره به نامگذاری سال رونق تولید و ارتباط تنگاتنگ آن با جامعه کار و تولید برنامه های پیشنهادی هفته کار و کارگر را اعلام کرد و از مدیر شرکت کربنات سدیم خواست گزارش ویژه برنامه های خود را در این هفته  اعلام نمایند . 

در پایان اعضاء هر کدام به بیان دیدگاههای خود پرداختند .

۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۵:۱۹
روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان فیروزآباد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید