نمایش خبر

برگزاری جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته کارگر در شهرستان فیروزآباد

برگزاری جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته کارگر در شهرستان فیروزآباد

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فیروزآباد جلسه هماهنگی  بزرگداشت هفته کارگر به منظور بررسی عناوین و برنامه های پیشنهادی با حضور جمعی از نمایندگان شرکت ها برگزار گردید .

در این جلسه ابتدا کاظمی سرپرست اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فیروزآباد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و خیر مقدم به حاضرین عنوان کرد: هفته کارگر فرصتی مغتنم برای معرفی دستاوردهای ارزنده دولت در کشور است.

 وی ادامه داد:  اهمیت دادن به کار و تولید و تکریم کارگر بعنوان یک ارزش و وظیفه همگانی بوده و هفته کار و کارگر زمانی برای یادآوری ارزش هاست.

  در ادامه کاظمی افزود:نصب بنر در سطح شهر و کارخانجات ، برنامه ریزی جهت دیدار کارگران و کارفرمایان  با امام جمعه و فرماندار و سایر مسئولین  شهرستان  ،تجدید میثاق با آرمان های شهداء ، تجلیل از کارگران نمونه ، پیاده روی خانوادگی ، توزیع بسته های شیرینی ، حضور کارگران و کارفرمایان در مراسم سیاسی عبادی نماز جمعه ، برگزاری مسابقات ورزشی در کارخانجات  از جمله برنامه های هفته کارگر می باشد .

در پایان سرپرست اداره خاطر نشان کرد : ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای والا مقام کارگر ، تلاش های کارگران پرتلاش و زحمت کش شهرستان را ارج نهاده ، سلامتی ، سعادت و پیروزی هرچه بیشتر آنان را از خداوند متعال خواستار هستم  
۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۲۹
روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان فیروزآباد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید