نمایش خبر

برگزاری کمیته هماهنگی بزرگداشت هفته کارگر در شهرستان مهر

برگزاری کمیته هماهنگی بزرگداشت هفته کارگر در شهرستان مهر

کمیته هماهنگی بزرگداشت هفته کارگری با حضور نمایندگان کارگری و انجمن های صنفی کارگری و کارفرمایی در محل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهر برگزار گردید.

  در این جلسه که  نماینده شرکت های معتبر حضور داشتند، در ابتدای جلسه علوی رئیس اداره کار شهرستان بیان کرد: طبق روال همه ساله در هفته دوم اردیبهشت ماه که مطابق با هفته کارگر می باشد برنامه های متنوع و مناسبی برگزار می شود.

وی افزود: برنامه های نظیر آذین بندی و نصب بنر  در محل های کارگری و شرکت ها و واحدهای تولیدی ، برگزاری مسابقات کارگری ، دیدار با خانواده های شهدای کارگر، غباررويی گلزار شهدا ، اهدای گل به کارگران شهرداری و جشن بزرگ کارگری و تجلیل از کارگران نمونه شهرستانی با حضور مقامات و و مدیران استانی و شهرستانی برگزار می گردد.

 علوی در ادامه گفت: انتظار داریم همه کارفرمایان و پیمانکاران برنامه های  ویژه ای برای این روز و کارگران خود داشته باشند تا خانواده کارگران از اینکه در یک خانواده کارگری قرار گرفته اند احساس غرور کنند و به پدران خود ببالند ،ما به عنوان متولیان امورات کارگری و کارفرمایی وظیفه داریم تا این رسالت را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم.

۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ۱۴:۲۵
روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان مهر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید