نمایش خبر

بررسی مسائل و مشکلات روستاهای آبگرم ،هرایجان و سرناباد، از توابع شهرستان سپیدان

بررسی مسائل و مشکلات روستاهای آبگرم ،هرایجان و سرناباد، از توابع شهرستان سپیدان

مسائل و مشکلات اهالی روستاهای هرایجان ،سرناباد و آبگرم، از توابع بخش همایجان با حضور فرماندار و نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی ،رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مسئولین شهرستان بررسی شد .

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی سپیدان ، به منظور بررسی مسائل و مشکلات مردم روستاهای هرایجان ،سرناباد و آبگرم از توابع بخش همایجان ،جمال جوادی جهرمی فرماندار به اتفاق سید علاءالدین خادم نماینده مردم شهرستان سپیدان در مجلس شورای اسلامی ، ابراهیم هوشمندی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان سپیدان و جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان با حضور در این مناطق ضمن بازدید از روستاها  ، مسائل و مشکلات اهالی را بررسی کردند

در این دیدار عمده مسائل و مشکلات پیرامون راه دسترسی ، خسارات ناشی از سیلاب ، طرح هادی ، مسائل مربوط به اشتغال و بیکاری و ... مطرح شد .

در حاشیه این دیدار هوشمندی رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان سپیدان گفت : بازدید از روستاها فرصتی برای شناسایی ظرفیت های توسعه ای و مشکلات است و مسئولین دستگاه های مرتبط باید ملزم به اجرای مصوبات بازدید از روستاها باشند و در صورت نیاز پیگیری های لازم در سطح استانی و ملی صورت گیرد.

وی افزود : اولویت‌بندی کارها برای هریک از روستاها لازمه رسیدن به توسعه پایدار و پیشرفت می باشد و دولت نیز نگاه ویژه ای نسبت به توانمند کردن و توسعه روستاها دارد و این خود فرصتی است که باید از آن به خوبی استفاده کرد.

لازم به ذکر است مسئولین دستگاه های مختلف نیز راهکارها و اقدامات سازمان  خود جهت رفع و کاهش مشکلات عنوان شده مطرح نمودند و نماینده مردم سپیدان جهت پیگیری مسائل در سطح استان و کشور قول مساعد خود را اعلام نمودند.

۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۱۷
روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان سپیدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید