نمایش خبر

برگزاری کارگاه آموزشی فرزندپروی در نیروگاه سیکل ترکیبی شهرستان کازرون

برگزاری کارگاه آموزشی فرزندپروی در نیروگاه سیکل ترکیبی شهرستان کازرون

کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در خصوص فرزندپروری  و پیشگیری  از افسردگی ، با حضور پرسنل نیروگاه سیکل ترکیبی کازرون و با مربی گری فاطمه شهریور،کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان و با همکاری اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان کازرون  برگزار گردید.

در این جلسه آموزشی شهریور کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان کازرون به تعریف نقش های مختلف والدین در سه قالب والدین پرمشغله،والدین سخت گیرو والدین منطقی در ارتباط با فرزندان پرداخت و بیان کرد : والدین منطقی با شناخت نیازهای گوناگون فرزندان در سنین مختلف و تلاش جهت رفع معقول و منطقی آنها از طریق ایجاد امکانات و محدودیتها به فراخور سن فرزند، نقش مهمی در سلامت روان و پیشگیری از افسردگی و خودکشی ایفا می کنند.

وی  در ادامه با بیان اینکه افسردگی می‌تواند افکار، رفتار و روابط، تصمیم گیری ، به خاطر سپاری جزئیات ، احساسات و تندرستی یک فرد را دچار اختلال نماید بر ضرورت آموزش وفراگیری مهارتهای مربوط به پیشگیری و درمان آن تأکید نمود.

در این دوره آموزشی مطالبی در خصوص مهارتهای زندگی ،مهارت هاو سبک های فرزندپروری،نقش والدین در گرایش به افسردگی،خودکشی ،عوامل فردی،اجتماعی و خانوادگی در گرایش به افسردگی و راهکارهای مقابله ای با آن آموزش داده شد و شرکت کنندگان به بیان دیدگاهها و پرسش و پاسخ در خصوص مطالب مطرح شده پرداختند.

۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰
روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان کازرون |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید