نمایش خبر

​برگزاری ​مسابقات والیبال بانوان در شهرستان کازرون

​برگزاری ​مسابقات والیبال بانوان در شهرستان کازرون

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی  شهرستان کازرون مسابقات والیبال بانوان در کازرون با همکاری هیئت ورزش کارگری و اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان کازرون برگزار گردید.

در حاشیه این مسابقات ، مصطفی خیّررئیس اداره تعاون، کارو رفاه اجتماعی شهرستان کازرون  بر لزوم نهادینه کردن ورزش در جامعه تأکید و اظهار داشت: ورزش بانوان از جمله ورزش های تیمی امری نشاط آور، روح افزا وکاهش دهنده استرس وفشارهای روحی است که  نقش مهمی در سلامت  جسمی و روحی فرد در جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی می باشد .

خیر در ادامه گفت:  سوق دادن بانوان به عنوان مسئولان اصلی تعلیم و تربیت،فرهنگ سازی و برنامه ریزی امور خانواده، به سمت ورزش  را امری بسیار مهم خواند و نیز از هیئت ورزش کارگران شهرستان کازرون در برگزاری این مسابقات تقدیر نمود.

وی ضمن اشاره به حضور 17 تیم در این مسابقات که در دسته ی یک با حضور پنج تیم و  دسته ی دو با حضور دوازده تیم برگزار گردید گفت:  در این مسابقات پس از انجام 44 بازی،در دسته ی یک تیم پرواز مقام اول، تیم اکسیر مقام دوم و تیم سرباز مقام سوم و در دسته ی دو مسابقات تیم اوتانا مقام اول، تیم اکسیر مقام دوم و تیم پرواز مقام سوم را کسب نمودند.

۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۱۶
روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان کازرون |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید